Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felnőtten lefeküdni avval,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtten lefeküdni avval, akiről tiniként álmodoztatok, olyan volt, mint vártátok vagy sem?

Figyelt kérdés
Iskolatárssal, gyerekkori baráttal, vagy idealizált személlyel, később, felnőttkorban lefeküdni, milyen élmény volt? Azt kaptátok, amit elképzeltetek vagy kiábrándító volt?

2020. júl. 17. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
avval? Azzal!
2020. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan lányt csinálhattam meg többször is 33 évesen, akibe reménytelenül voltam szerelmes tiniként, majd belehaltam, de ő nem akart tőlem semmit. Jó volt vele a szex, és éreztem némi elégtételt is, de nem tagadhatom, sajnáltam, hogy nem ropogós tiniként került a farkam végére. Pár hónapig voltunk együtt, igazából a lelki állapotomat, élethelyzetemet tekintve rossz szakaszban jöttünk össze, ezért nem működhetett. De a dugás, az tuti volt vele.
2020. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem olyan volt mint elképzeltem. Félig fekete pasi volt, mindig azt gondoltam hogy nagyobb farka van és mivel laza, nagyon jó fej, pörgős pasi volt, aki szinte mindig flörtölt velem, azt gondoltam, hogy az ágyban is szenvedélyes, izgalmas lehet. Ehhez képest szerintem a legkisebb mérete volt, amivel találkoztam (vagy második legkisebb) és a szexben is elég lagymatag volt (pedig több alkalma volt megmutatni mit tud). Szóval úgymond kicsit csalódtam, kis tiniként nagyon izgatott, de felnőttként mikor ténylegesen megtörtént (kb 5 év után) eléggé lelombozott:D

N

2020. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Én 3 év után vittem ágyba egy nagyon szexi, bomba csajt, akire végig nagyon vágytam. Már az előjátéknál elélveztem, nem bírtam el vele, annyira baromi szexi volt.
2020. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A régi korszak egyik énekesnője volt az ideál,képek,poszter a falon és amikor egy véletlen folyamán egy sima egy éjszakás kalandba keveredtünk,elég lehangoló volt.
2020. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskola alsó tagozatában voltam "szerelmes" egy gyönyörű arcú lányba. 35 évesek voltunk, amikor összejöttünk egy kóbor numerára. Hát, mint mondjak? Nem sokat vesztettem volna, ha kimarad az életemből. Leginkább csak az elégtétel simogatta a becsvágyamat, hogy mégis sikerült, de amúgy teljesen felejthető kaland volt.
2020. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátom húgába eléggé szerelmes voltam tiniként, de akkor nem kaptam meg, még randizni sem akart velem. Jóval később harmincas évein elején, miután mindketten elváltunk összejöttünk. Még ekkor is nagyon dögös, vagány nő volt. Képes volt harmadik randinkra térdig érő lakkcsizmában jönni. Azt hittem, olyan szexben lesz részem, mint talán még soha. Lényegét tekintve valóban olyan volt. Ennyire inaktív nővel még nem bújtam ágyba. Rideg, hideg, unalmas, sőt unott volt. Kiderült, frigid a csaj és ezért is ment tönkre a házassága. :-( Az öltözködésével, nappali viselkedésével kompenzált, de valójában nagyon távol állt tőle a szexualitás. :-(


Középiskolás voltam, amikor egy fiatal bombázó felnőtt háziorvos doktornőnk lett. Első találkozásra egyből egy hullámhosszon voltunk. A gyerekorvostól azonnal átjelentkeztem hozzá. Barátság alakult ki köztünk. Elmentünk egy tudományos előadásra, majd szórakozni is voltunk együtt. (mozi, színház, koncert) De az orvos - beteg viszonyon túl még a korkülönbség is távol tartott minket egymástól. Neki udvarolt egy korabeli pasi, nekem pedig volt egy osztálytársnőm, akivel alakult valami. Mindketten megházasodtunk, pár év múlva elváltunk. Én elköltöztem egy vidéki városba. 35 éves voltam ő 49, amikor végül összejöttünk. Nem volt már fiatal, de valami hihetetlenül vonzó, szexi nő volt. Fantasztikus hónapokat éltünk meg! A szex is fergeteges volt! Nem tagadom, eléggé belehabarodtam. Hozzá kell tenni, komoly, férfis jelenség vagyok. Mindig is kissé koraérett voltam. Ő pedig fiatalos egyéniség. Így nemigen néztek ki minket sehonnan. Elfogadtak engem a barátai, a lányai, őt az én barátaim, gyerekeim, a családom. (a családtagok eleve ismertek minket) Egyszer csak kitette a szűrömet. :-( Mielőtt összebútoroztunk volna úgy döntött, ezt a korkülönbséget nem tudná hosszú ideig boldogan elviselni. Amikor én negyvenes leszek, ő hatvanas. Szerinte én akkor leszek a férfiasságom csúcsán, amikor ő hanyatlani kezd a nőiességében. Tudomásul vettem a döntését.

Most, amikor egy hónap múlva 49 leszek, és van egy okos, szép, jó humorú feleségem (aki mellesleg szintén orvosnő), két kiskamasz csemeténk, úgy gondolom, megértettem, mire célzott akkoriban az ex-barátnőm.

2020. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!