Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként 22 évesen veszíteni el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként 22 évesen veszíteni el a szüzességet mennyire számít manapság ritkának, avagy "abnormálisnak"? Aki ilyen sokáig vár vele, az már aggszűznek minősül, vagy még a normalitás határán belülre esik?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 02:35
A kérdező szavazást indított:
Semmi baj sincs ezzel, nem különösebben ritka és teljesen normális.
Viszonylag ritka, de attól még nem abnormális.
Ritkának nem mondanám, de biztos van valami gond az illetővel, ha idáig nem kellett senkinek.
Ritka és nem is egészen normális/egészséges.
76 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem minősül semminek.

Neki így alakult az élete. Magánügy.

Nem maradt le semmiről.

2020. júl. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Abszolút semmi hátrány/negatívum nem jár ezzel.

Vártál, vagy nem találtál rá érdemes embert, és ennyi.

Semmi tré ezzel.

F

2020. júl. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Én 19 voltam. Örültem, hogy vele veszítettem el, de különösebben nem volt semmi extra ezzel kapcsolatban.


Akkor álltam rá készen, akkor alakult ki egy remek kapcsolatom, ennyi. Sosem stresszeltem miatta.

2020. júl. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Nen értem ezt a kérdést is miért kellett a többi tízmillió mellett még egyszer feltenni, de igen Neked is elmondom. Nem kezdenék ilyen nővel, mert ez nem normális! 22 éves koráig semmit nem tud összehozni. Vagy túlzottan válogatós, vagy pszichopata, vagy valami defektje van. Ilyen nő nem kellene nekem és, aki azt mondja, hogy ez teljesen normális, hogy ilyen vagy elfogadhatod, de a helyedben azért elgondolkodnék rajta és nem tenném ki ugyanezt a kérdést!
2020. júl. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Semmi baj nincs ezzel.
2020. júl. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Minden ember más, mindenkinek máshogy alakul az élete. Lehet hogy valaki elveszti 16 évesen de még 40 évesen is az anyjával fog lakni. Szóval ez mindenkinek a saját életszakaszához kapcsolódik. Attól hogy valaki később veszti el, még lehet szellemileg sokkal érettebb mint a többi aki korán át esett ezen.

23f

2020. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vannak hasonló kérdések, de most meg szerettem volna szavaztatni a hozzászólókat, mert nyilvánvaló, hogy sima hozzászólásból nem született volna 36. Így talán egy fokkal pontosabb képet kapok a többségi felfogásról.

Nem tudom, a sima zárkózottságot, félénkséget, önbizalomhiányt defektnek tekintjük-e, de bőven elég ahhoz, hogy valaki később kezdjen el szexelni, mint más. Én ismerem a saját sztorimat, nem szükséges elgondolkoznom rajta még egyszer. Mindenesetre a pszichopátiát ne keverjük ide, szó szerint nincsen semmi köze a témához.

2020. júl. 18. 12:39
 8/13 A kérdező kommentje:
*meg szerettem volna szavaztatni a felhasználókat
2020. júl. 18. 12:40
 9/13 anonim válasza:
100%

#4-es..

Mekkora butaságot írsz..

Attól még, hogy vki 22 évesen veszíti el nem lesz defektes..se pszichopata, vagy amiket még írtál.

Mindenkinek máshogy alakul az élete. Akkor veszítsd el amikor megfelelő a partnered és készen állsz rá. A szüzesség elvesztése semmit sem határoz meg.


Az olyan válaszolókat, mint a #4-es igyekezd elkerülni az életben..

2020. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond, hogy az vagy, attól még ha nyitott vagy, lehetsz majd nagyon jó az ágyban.

Csak kell 1 partner hozzá, aki ki tudja hozni belőled a dolgot.

F

2020. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!