Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El lehet-e fogadni egy lebukot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet-e fogadni egy lebukott feleség védekezését,hogy konkrét behatolás nem történt?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint csak a férfi nemi szervét izgatta kézzel,a férfi meg orálisan izgatta a nejem,és más nem történt.

2020. júl. 18. 12:15
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Pár napig odadtam neki a telefonom,ővé összetört,és a kimenő sms-eket elfelejtette letörölni
2020. júl. 18. 13:46
 22/30 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem te egy troll vagy. Ennyire ostoba egy pasi nem lehet. Hergeled itt a nèpet.
2020. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Sajnos megtörtén igazából,mit hiszel,mit nem a te dolgod
2020. júl. 18. 13:58
 24/30 anonim ***** válasza:
37%

Persze!

Jógázzál ,meditálj,és hallgass relaxációs zenéket.A tükörre írd rá:"Minden nap jobban érzem magam"."Boldog vagyok ",stb

2020. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
72%

Csak azért, mert a tied nem nyeli, az övét lehet, hogy lenyelte.

Az egyik exem a volt pasijának nem nyelte, de nekem igen.

Szóval nem ettől függ. Hanem hogy kinél mennyire felszabadult szex terén.

2020. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Értem,és köszönöm a normális választ
2020. júl. 18. 14:25
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, hogy milyen a feleséged a szexben. Én például, ha orálisan kényeztetnek, akkor biztos nem bírom ki, hogy ne legyen behatolás is. És ha már addig eljutnék valakivel, akkor biztos nem mérlegelném közben, hogy jó, akkor itt már azért megállok, innen tovább nem. Ott már csak a vágy hajtja az embert.

Tehát ez alapján döntsd el, hogy a feleséged esetében hihető-e.

Bár én is azt mondom, az már totál mindegy, megcsalás ez is ugyanúgy.

2020. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
57%

Ez védekezésnek nem fogadható el, kb mindegy, konkrétan mi történt meg mi nem, ez megcsalás. Az meg indoknak nagyon gyenge, hogy ez egy meggondolatlan döntés volt... ha minden rendben a kapcsolatban, ilyen helyzet egész egyszerűen nem adódhat.


Nem mondom, hogy soha, semmilyen körülmények között ne lehetne megbeszélni egyszeri megcsalást, de ehhez az kell, hogy 1) a másik fél magától mondja el, mi történt, ne lebukjon és 2) őszintén el tudja mondani, hogyan jutott el idáig, miért tette. A "csak úgy megtörtént" nem érv.

2020. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
75%

Azóta kávéznak, beszèlgetnek, semmi több.

Bizos elhinném neki.

2020. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
56%
És miért nem a pasit kérdezed meg? Lehet csak lesnél micsoda szex partyt vágtak! :D
2020. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!