Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakoriak az ilyen lányok? 19/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakoriak az ilyen lányok? 19/F

Figyelt kérdés

Kb 5 hónapja beszéltem egy olyan lánnyal, akinek az volt a fétise hogy hízlalta magát szándékosan, és mutatott magáról előtte/utána képet, és eredetileg vékony volt, a másik képen meg kifejezetten duci.


De az egészet normálisan és észszerű keretek között csinálta, nem volt egyáltalán eszetlen.


És nagyon bejön nekem az ilyen fétisű lány.


Szerintetek sok ilyen lány van? Hol lehet veluk ismerkedni?


2020. júl. 18. 15:33
 1/1 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%

Sose találkoztam/beszéltem ilyen lánnyal. Szerintem nincs is sok. Ami nem is baj, mert elég egészségtelen fétis ez. Pedig tök aranyos, ha egy lány szereti a hasát és tud/mer enni finom dolgokat, meg látni ahogy jóízűen eszik abból amit mondjuk én készítettem, de nekem nincs ilyen fétisem és ha lenne se szeretném azt, hogy az egészségét rontsa miattam.


27F

2020. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!