Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szeret szexhintában szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeret szexhintában szexelni, és hogyan történik náaltok, milyen pózban?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
En imádom a csajommal csinálni szexhintában,bár csak a kétfajta pózban csináljuk,ugye siman bekefekszik,két lábát kézzel tartom,vagy hátulról,ott viszont nem kell tartanom a lábait.Nagyot tudunk élvezni mindketten,mivel erösen is finoman is tudjuk csinalni,mindeközben nem kell nagy fizikai eröt kifejtenünk,igy kevésbé fáradunk el.A hátulról pózt még azért is szeretem,mert ha olyan kedvem van akkor csak egy mozdulattal megpörgetem,és a szája már egyböl a farkamnál van,és mivel szeretjük a mélytorkot,igy könnyen tudom dugni a torkát is,aztán ismét vissza a punciba:)
2020. júl. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!