Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek arról, ha egy pasi volt már erotikus masszázson?

Figyelt kérdés
Elítélnétek érte? Még nem voltam, de pasiként nem tartom rosszabbnak, mint az egyéjszakás kalandot, és talán biztonságosabb is. Prostihoz nem mennék. Vagy nálatok ez ugyanaz a kategória?
2020. júl. 19. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem ítélném el. Sokan járnak ilyen helyekre
2020. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

járok, barátnőm is tud róla, szerintem ez teljesen normális


egy életem van, nem fogom úgy leélni, hogy hiányt szenvedek bármiben is

2020. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nincs vele probléma.
2020. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Semmi

Én is voltam

2020. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Az a kérdés szerintem, hogy olyan pasi megy el, akinek van párja, vagy aki csak úgy volt?
2020. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem semmi gond nincs vele. Én is kipróbálom egyszer, ha lesz pénzem. Nem prostitúció, de azt sem ítélem el.
2020. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen oké a dolog, viszont komoly kapcsolatban nem örülnék ha a párom gyakran járna.
2020. aug. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha úgy megy el, hogy van közben párja, az undorító és elítélendő.

Ha úgy mész el, hogy nincs párod, akkor az oké, normális. Olyasmi, mint a kurvázás, ha van párod, akkor ne menj el.

2020. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szingli vagy, akkor miért is ne mehetnél? Ha viszont kapcsolatban vagy, akkor csak úgy, hogy megbeszélted a pároddal és tud róla. Mi például párommal együtt mentünk ilyen masszázsra és erotikus masszázstanfolyamra is járunk jelenleg.
2022. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!