Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan néz ki egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan néz ki egy tökéletes pénisz számotokra?

Figyelt kérdés
Azon túl, hogy a kiválasztott férfihoz tartozik... Egyenes/görbe, fitymás/metélt, szőrös/csupasz stb...

2020. júl. 19. 18:00
A kérdező szavazást indított:
Kifejezetten tetszik ha körül van metélve
Kifejezetten tetszik ha nincs körülmetélve
Mindegy, hogy van-e rajta fityma
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincs azon túl... Csak a férfi számít.
2020. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a metelt nem tetszik.
2020. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
14-17cm.Közepesen vastag.Könnyen felál és kemény.
2020. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
14-17 cm szerintem az arany középút. Számomra mindegy hogy metélt vagy sem. Amíg nincs dzsungel addig a szőr sem zavar. Ha felfelé görbül szerintem az a legjobb érzés terén, de igazából szerintem ez is teljesen mindegy.
2020. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Ez nem rossz: [link]
2020. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

A kedvenc paramétereim:

Méret: 17-23 centi között, vastagság passz, legyen átlagos

Kicsit felfelé görbüljön, mert olyan alakú a puncim és pont az érzékenyebb pontjaimat éri el így.

Testszínű, tehát ne legyen rajta sötétebb a bőr, mint a teste többi részén.

Fitymás/metélt: mindegy igazából, ha választanom kell akkor fitymás.

Szőrös/borotvált: ez is mindegy, mondjuk ha vastag hosszú kunkorodó fekete szőre van, azt picit nyîrja meg (nem kell csupaszra)

Ne legyenek hatalmas eltérések a vastagságában, tehát pl volt olyan pasim akinek a makk alatti rész sokkal vastagabb volt mint a törzs többi része.

És még sorolhatnám az apróbb részleteket, de amúgy teljesen mindegy :D Ha a pasit kívánom akkor nem fog érdekelni, hogy milyen a farka.

2020. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

6-os,nem is vagy válogatós!

Gratula!

2020. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7 elolvastad az utolsó mondatomat? 😂

Teljesen mindegy milyen a pénisz, a férfi a lényeg. Imádtam már olyan pasi farkát is, akiét amikor először megláttam egy szottyadt virslire emlékeztetett 😅

A kérdésre válaszoltam, arra hogy milyen szerintem a tökéletes. Ez nem jelenti azt, hogy másmilyen nem jöhet szóba.... jesszus

2020. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!