Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Hölgyek, ez miért van?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek, ez miért van? 32 éves hapsi vagyok. Edzett, olvasott, jó humorú, szemüveges, 181 cm magas vagyok. Jól öltözködöm, sokat mosolygok, és nevetek. Mivel kopaszodom, ezért elég előnytelenül hat fizimiskámra. Többi lent:

Figyelt kérdés

Szóval, mivel nem vagyok egy Adonisz arcú így elég nehezen jutok nőhöz. Habár nem lehetetlen, de brutálisan sok energiámba kerül - kb 1 nő a paksi atomerőmű éves energiafelhasználásával ér fel nálam, ami megint csak nem baj - de értékes időt vesztek. Csak azt nehezményezem, hogy aki, jól, jobban néz ki, annak minden csettintésre megvan. Egy lány meg is mondta nekem, hogy, aki csúnyább férfiban, annak többet kell mindig tepernie, mert a lány meggondolhatja magát. Ahogy öregszem, ezt egyre inkább igaznak érzem. Volt már kb 10 nőm, akikkel jártam is, de mind szépségben felettem álltak, ahogy utólag rájöttem. Ez még mindig talány számomra. Szóval a kérdés az, hogy egy nő minek hatására gondolja meg magát? Volt olyan barátnőm, aki azt mondta, hogy nem bukik a kopaszodó, átlag kinézetű hapsikra, de valamiért vonzódott hozzám, ami akkor abban a pillanatban jól esett, de idővel gondolkodtam rajta, és inkább dobtam a lányt, mert féltem, hogy túl sok időmet elpazarolnám rá. Egyébként ő a rossz/szépfiúkra bukott. 2 hétre rá már összejött egy szépfiúval. Szóval mi ez a nőknél, milyen kvalitásoknál gondolják meg magukat, és miért? Ha tudják, hogy másra buknak, miért mást választanak, egy olyat, mint engem? 70%-a a lányoknak ilyen volt, akikkel jártam. Szépségüknél fogva jobbat is megkaphattak volna - miért mennek lejjebb minőségben? Tudom ez egy elég furcsa kérdéshalmaz.

Amúgy az lenne nekem az ideális, ha annyira lennék szép, hogy minimálisan kezdjenek futni utánam a lányok, mert mással is szeretnék foglalkozni, mint az, hogy őket üldözöm (Több olvasás, több sport, több túlóra a munkahelyen, túrázás, új emberek megismerése). Természetesen nem az a cél, hogy mindenki meglegyen nekem, hanem, hogy kiválasszam azt az egyet, akivel összeillek, kiegészítjük egymást, sokat nevetünk blabla. Halálosan untat, hogy a tinder randikon mindig standuppolnom kell - általában, ha túl szép lányokkal meccselek, már nem is írok nekik, nincs az a humor, és galantéria, amivel kompenzálni tudnék egy jóvágású komát. :D Köszi a válaszokat!


2020. júl. 20. 00:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Az a problémád, hogy nálad magasabb "kategóriás" csajokat is megkapsz? Te szegény... A nők többsége emócionális lény, ha megfogja bármi, akkor már tud kötődni. Ennyi az egész. Jól tetted, hogy kidobtad, így nem pocsékolt el több időt egy ilyen kishitű felszínes hülyére mint te. Az én nőim is mind magasabb kategóriások voltak, kivétel nélkül. Soha nem a külsőmmel fogtam meg őket, de legalább tudtam, hogy a személyiségem miatt szeretnek. Neked sokat kell még tanulni a nőkről és az életről...
2020. júl. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem minden a külső... Az exférjem egy egész jóképű, velem egykorú pasi, akinek azért IQ-ja is akad. Mégis egy 14 évvel idősebb, kicsit pocakos férfi csábított el tőle. Mert odafigyel rám, érzem hogy fontos vagyok neki és rohadt jó vele a szex. Kreatív, laza, kitartó és tapasztalt.

40N

2020. júl. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Borotváld le kopaszra a fejed, és nem fogják látni hogy kopaszodsz, egyszerű.
2020. júl. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyes (#1) válaszoló: Igazad van! Van még mit fejlődnöm, próbálok is tenni érte. De mindenképp értékelem a hozzászólásod! Nagyon rá vagyok most feszülve egy könyvre, aminek a címe Az érett személyiség - Berentés Éva írta. Nagyon megkapó.

Kettes (#2) válaszoló: Ez még értékesebb válasz volt. :)

Hármas (#3) válaszoló: Ez még várat magára. Szeretek hátrányból indulni! :D Teher alatt nő a pálma. Idővel azért követem a tanácsodat! :D

2020. júl. 20. 01:21
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha kopaszodsz, hordd már teljesen kopaszon a hajad, hetente lenyírva nullással. Nem tudom ezen mi olyan nehéz. Ezer helyen olvastam már erről. A kopaszodás gyengeséget sugároz, a kopaszság akár erőt és félelmet kelt (jó értelemben). Mi is évek óta nyösztetjük, hogy borotválja le, ehelyett ilyen idióta kopaszodó professzoros haja van, meg makacskodik hogy de ő azt szeretné, ha olyan haja lenne, mint nekünk. Komolyan erről egy csomót lehet olvasni. Te még nem találkoztál vele? 1 hónap lenne megszokni a kopaszságot és utána több önbizalmad lenne a mostaninál.
2020. júl. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A kopaszodás részletkérdés. Tök mindegy, hogy úgy hordom vagy sem. Minek mennek lejjebb a lányok, ha kaphatnak jobbat is. Bocsi, simán átlagos fizimiskát kellett volna írnom. De köszi a bíztatást! Totál értékelem!
2020. júl. 20. 02:16
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát ne túl szép lányoknál próbálkozz és fogd rövidebbre a szövegelést.
2020. júl. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tképen mi is a kérdés?

Mert sok a duma között elsiklottam.

Az a gondod,hogy jobb nőjeid vannak?

Ezt talán tőlük kéne megkérdezni.

Például mi van azzal az ellentmondással,hogy "kémia","kisugárzás","2másodperc alatt eldől",az "első benyomás",az "azonnali vonzás, abban a néhány percben"meg ilyesmik.

Itt majdnem mindig azt olvashatod, tőlük,hogy egy pillanat alatt eldöntik,hogy bejössz e nekik,vagy nem.

Erre te meg azt írod,hogy meggondolják,mintha hosszabb időn át mérlegelnének,hezitálnának azon,hogy lesz e valami,vagy nem.


Szval érdekes..érdekes.

2020. júl. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"ha annyira lennék szép, hogy minimálisan kezdjenek futni utánam a lányok"


Hát nemtoom, de én azt vettem észre, hogy 20 év fölött már nincs ilyen hogy bárki futna bárki után pusztán azért, mert jól néz ki az "áldozat".

Tök mindegy hogy nézel ki. Legyél ápolt, meg öltözz jól. A kopaszodással sincssen semmi gond. Hordjál kalapokat, sapkákat. vagy növeszd meg a hajad, és fogd hátra. Vagy akár ne csinálj vele semmit.


Mondhatnék egy csomó kopasz hosszú hajú jó pasit. Pl tarantino, vagy santiano segura. Amúgy meg küldjél képet, és megmondom, h ronda e vagy. Lehet, hogy csak neked van problémád a fejeddel, mert azt hiszed, h a brad pittre kell hasonlítani,mer asszongyák h ő a jó csávó

2020. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nekem sem jön be a kopaszodás, akkor vagy legyél teljesen kopasz vagy menj el hajbeültetésre.
2020. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!