Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni szex közben?

Figyelt kérdés
4 éve nem vagyok szűz, több partnerem is volt már, de egyszer sem volt hüvelyi orgazmusom. Jó érzés és szeretem a szexet, mégse kerülök még csak a közelébe se az orgazmusnak. (Orálisan megy) Elég tanácstalan vagyok, kinek mi segített?
2020. júl. 20. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nagyobb pöcs kell!
2020. júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindenki képes a hüvelyi orgazmusra, de aki igen az sem mind könnyen. Lehet kitartóbb partnerrel sikerülhet.
2020. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nőnek nincs hüvelyi orgazmusa. Nekem sincs. A behatolás előtt vagy után a párod kényeztessen a nyelvével, úgy el tudsz élvezni, ahogy mondtad is, vagy az aktus közben te vagy ő kézzel izagssátok a csiklódat, ennyi.
2020. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is először 29 évesen lett hüvelyi orgazmusom, addig azt hittem képtelen vagyok rá. Jó érzés volt a szex, és párszor majdnem elélveztem, de mégsem. Csak csikló orgazmusom volt. Aztán lett egy új barátom akivel sikerült, többször is egymás után :D persze nem azonnal, amikor először összejött akkor már fél éve aktívan szexeltünk. Az segített, hogy nyitott volt mindenféle kommunikációra és nagyon odafigyelt rám.

Azt még hozzátenném, hogy a ki-be húzogatástól én sem tudok elélvezni továbbra sem, egyszerűen nem érzékeny annyira a hüvelyem. Viszont ez a pasi talált 2 pontot belül amit ha ingerel akkor eszméletlen nagy orgazmusom lesz tőle :D az egyik szerintem a G pont, a másikhoz pedig - sajnos, vagy nem - kellett a 22 centije, mert nagyon mélyen van a méhszájam körül.

2020. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Privátokra nem válaszolok.

Az a baj, hogy a legtöbb férfi, akinek elmondtam, hogy nem volt még hüvelyi orgazmusom nem hiszi el, vagy ha megtudja akkor rástresszel, (vagy rosszabb esetben előadja, hogy na majd ő) nem éreztem senkinél igazán, hogy azt akarná nekem is jó legyen. Tettekben, mert mondani akármit lehet. Persze próbálkoztak, de elég hamar feladták és így nekem sincs túl sok motivációm...

2020. júl. 20. 10:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg így van, rám is mindig furán néztek a volt partnereim, és azt mondták hogy minden barátnőjük képes volt rá eddig.

Az a baj h hamar feladták, szerintem addig nem is fog összejönni az orgazmus amíg nem találsz megfelelő partnert. Ja, és nem kell rástresszelni meg erőltetni.

A “technikai” javaslatom az, hogy ki-be húzogatás helyett inkább tartsa bent és “körözzön” vele apróbb mozdulatokkal. Nekem ez vált be.

2020. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nők nagy részének csak csikló orgazmusa van, és a hüvelyi orgazmussal megáldott nőknek is elég sok dolognak kell stimmelni, hogy összejöjjön nekik, nagyon kevés az a nő, akik pár perc sablonos dugástól el tudnak élvezni.
2020. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Muszáj mindenkinek leírni, hogy a nők nagy része nem képes rá? Nem beletörődni akarok.


4-es és 6-os válaszoló tanácsait köszönöm! Talán én is találok egyszer olyat, akivel menni fog.

2020. júl. 20. 10:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Hitegetheted magad, ha egyszer nem megy.
2020. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!