Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk valóban a nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk valóban a nehezen megkapható lányokat szeretik?

Figyelt kérdés

A 8.randin együtt aludtunk a barátommal(ottalvós házibuli volt, ahová ő hívott meg). Megbeszéltük, hogy még nem lesz szex, de közel jártunk hozzá. (Vetkőzés egyáltalán nem volt.)

Simogatott miközben csókolóztunk kb mindenhol, kivéve a lábam között. Szerintetek sokat engedtem neki?

(Vagy ez simán belefér? Ti kibírtátok volna, hogy ne szexeljetek?)



2020. júl. 20. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha kibírja várni míg megengeded neki akkor utána jobb lesz neked is meg neki is
2020. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem. A fiúk azokat a lányokat szeretik akik "megfogják" őket, kívül s úgymond belül szeretik. Nem túl sok köze van hozzá hogy hanyadik randin fekszenek le. Ezt nektek kell érezni, tudni.

Van akik az első randin "minden" és évekig együtt maradnak, mások hónapokig randizgatnak, mint a "nagykönyvben" megy minden s szex után meg két héttel összevesznek. Nem ettől függ.

2020. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ezután már kezd majd kicsit irritáló lenni a jégkirálynő hozzáállásod. Egy ilyen petting után már a szex következne, szóval ne húzd tovább a srác agyát.
2020. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Én utálom őket
2020. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Mi a barátnőmmel a szexig több mint fél évet vártunk ,mert neki volt egy olyan kapcsolata amibe hamar beleugrott és csak kihasználták ,szóval én megértő voltam. Amíg konkrét szex nem volt ,addig csak orál volt oda vissza meg miegymás ,de az már a második talin is kb.Édesebb volt kivárni amíg együtt lehettünk rendesen.Szerintem valamit mindenképp kell adni ebbe.
2020. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Létezik egy olyan hogy vadászösztön amit sokan szeretnek emlegetni. Igen ez valós jelenség. Igen vannak akik elutasítanak egy nőt ha könnyen megkapható.

De a te eseted ezen bőven túl van. Ez arra vonatkozik amikor még nem vagytok együtt. Leginkább az érzelmek felkorbácsolása a lényege. De nálatok már ezzel megvagytok. Lehet egy kicsit óvatlan vagy ezzel a várakozással mivel ha túl sokáig húzod lehet nem az lesz a végeredmény amire számítasz. A vége attól függ hogy miként hat a barátodra az hogy nincs szex. Ezek a dolgok természetesen függenek az életkorotoktól a szexuális érettségetektől stb. (remélem nem értettelek félre és az hogy a "barátod" azt jelenti hogy már párkapcsolatként definiáljátok a köztetek lévő dolgot)

2020. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os válaszadó!

Én 20 éves vagyok (és szűz), a barátom pedig jövő hónapban lesz 21.

Két hónapja randizunk, egy társkeresőn ismerkedtünk meg, még április elején.

Most lesz három hete, hogy megkérdezte, hogy hivatalosan is a barátnője leszek e.

2020. júl. 21. 16:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!