Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok és nők. Ilyen pénisszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők. Ilyen pénisszel kinevetnétek?

Figyelt kérdés

26 éves szűz vagyok de lehet az élet direkt akarja ne sikerüljön összefeküdnöm egy nővel, mert a farkam csak: 13 cm hosszú ÉS 3,3 cm kerületre ez nagyon vékony szerintem.


Ettől ma már 2x vertem ki szóval odavagyok a nőkért. Egyszerűen ilyen pénisszel éreznék valamit egy nő puncijából, illetve ő a farkamból? Priviben is írhattok, ha nem akartok ide.



2020. júl. 20. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A hossza átlagos, ennél kisebbel is voltam de a vastagsága tényleg elég vékony lehet. Ettől függetlenül nem nevetnék ki senkit az adottsága miatt.
2020. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevetnélek ki tapintatos vagyok
2020. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon vékony. Nekem lehet hogy eszembe jutna h a kacsát a sütőben felejtettem.
2020. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2020. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy teljesen normális méret. Ha tudod használni, akkor nem lehet gond.

"élet direkt akarja ne sikerüljön összefeküdnöm egy nővel"- ezt az önsajnálatot hagyd a francba, mert semmi értelme ennek a nyavalygásnak.

Ne itt gyk-n tájékozódj szerintem. Az első szex előtt én is féltem a méreteimtől (15cm hosszú és 3,5cm vastag), mert itt a lányok többsége azt mondja, hogy 18cm a minimum és a legtöbb fiú is azt mondja itt, hogy 17-22cm között van a farkuk.

2020. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%

Lányok többsége drogos ribizli

Nyílván a többség kinevetne

2020. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Naa álljunk meg, 3,3 cm a KERÜLETE??? Mert ez egycentis vastagságot jelent! Biztos nem az átmérője/vastagsága annyi?
2020. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen átmérő :)
2020. júl. 20. 19:13
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj vele miért lenne? Így születtél ez van. De ha az életre vársz, hogy nőt küldjön akkor nem igazán fog jönni.
2020. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4%

Nem tudom miért pontoztok le

Csajok többsége annyit tud,hogy az ecstasy és szpid adagjával pörögjön a discoban és várja a pénzes,nagydumás,nagy farkú srácot


Ez a lányok nagyrésze

Nem tudom miért kell szegény srácot álomvilágba ringatni

2020. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!