Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha nagyon nedvesedik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nagyon nedvesedik a puncim?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy állandóan, hanem hogyha felizgulok azonnal nagyon nedves leszek, vagy akár csak a csókolózástól is. Ez nem gáz hogy ennyire nedvesedek? Csak azért kérdezem, mert múltkor egy pasival mikor elég közel kerültünk egymáshoz, és lenyúlt alulra, megállapította hogy nagyon ki lehetek éhezve ha ennyitől már így tocsogok...

2020. júl. 20. 23:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. júl. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Izgató ez, és azért van mert nem vagyunk egyformák, így a női nedvesedés is egyén függő, jó ez így.

Nekem volt olyan barátnőm aki így nedvesedett mint Te,és volt olyan is, aki csak annyira nedvesedett, hogy szinte csak a hüvelye volt nedves, hüvelyen kívül nem is volt észre vehető nedvesség, így első behatoláskor jól be kellett nyálazni, nyalni a punciját, hogy simább legyen a behatolás, persze dugással márt volt rendesen nedvesség, csak kezdetnek kellett némi nyalás.

2020. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem gáz. A pasi volt a gáz, mert beszólt.


Szerintem nagyon izgatóan hat ránk, férfiakra ez a folyamat😏😉

2020. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Szerintem azért nedvesedsz be ennyire mert tényleg őszintén kívánod a szexet. Szerintem izgató, ha egy csaj ennyire könnyen izgalomba jön, könnyebb úgy a pasinak is. Remélem könnyebben is eljutsz az orgazmusig emiatt.
2020. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!