Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszafogodtabb nők, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogodtabb nők, akiknek a hagyományos szeretkezés jön be, ez nektek belefér?

Figyelt kérdés

Múlt alkalommal miután kielégítettem a barátnőmet megkérdezte tőlem, hogy mivel tudna ő is a kedvemre tenni. Ilyenkor kérhetek tőle olyat, hogy térdeljen le elém és szájjal elégítsen ki miközben engem néz?(orális szexszel nincs baja) Vagy ez megalázó a nőknek és nem férne bele?


Amikor kérdeztem hogy szereti csinálni, azt mondta a hagyományos módon. Ezt így kicsit nehéz hova tenni nekem, hogy mi fér bele és mi nem, mivel nem szeretnék tőle olyat kérni ami neki nem esne jól.


Vagy ilyenkor nyugodtan mondjam el neki mire gondolok és ő majd eldönti hogy akarja-e?


2020. júl. 21. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kéne megkérdezni, nem más nőktől. Mi nem tudjuk mi fér bele a barátnődnek a szexben.
2020. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egy kapcsolatban teljesen normalis, hogy megbeszeltek ilyeneket es tole is, hogy megkerdezte mivel adhatna vissza.


Nekem egyaltalan nem lenne megalazo, sot mindig keresek valami ujabb lehetoseget/alkalmat, hogy a parom kedvere legyek. Egy kikotesem volt - persze izlesek es pofonok -, az arcomra nem szeretnem, ha raelvezne. Lenyelem, mehet az egesz testemre, csak az arcomra ne. Valszeg megalazva ereznem magam, vagy rohogogorcsot kapnek. Szoval nekem pl. az nem fer bele.😀


Ha a baratnod azt mondja, hogy neki ez kenyelmetlen, mondd meg hogy rendben, ha pedig erzed, hogy kis noszogatassal belemenne, vedd ra, dicserd folyamatosan, hogy milyen gyonyoru ugyis es izgato. Aztan nyald ki te is...Biztos pozitivabb elmenykent marad meg neki.

Ha pedig nem akarja, ne eroltesd. Keressetek valami kompromisszumot..☺️


21/L

2020. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuj, neki mi fér bele?
2020. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem belefér, sőt, jobban is izgat. L
2020. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönom a választ kettes, akkor majd legközelebb szaván fogom és meglátjuk mit szól hozzá.😄


Többieknek: Arra lettem volna kíváncsi, hogy azok számára akik a romantikusabb megközelítést szeretik ez megalázó-e. Illetve hogy a ti párotok mennyire szokott előjönni ilyen "újításokkal".

2020. júl. 21. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!