Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 1 éves évfordulóra kérhetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves évfordulóra kérhetek ilyet a barátnőmtől?

Figyelt kérdés
Egy éves évfordulónkat ünnepeljük augusztus elsején a barátnőmmel és mivel a szülinapom júli 29 is, egybetartjuk, és azt mondta a párom hogy most kérhetek bármit. Most hogy őszinte legyek nekem régi vágyam a párom legjobb barátnője, tudom hogy bunkóság, de olyan szép nagy melle meg nagy feneke hosszú combja van, megdugni nyilván nem tehetem, de szerintetek előjöhetek olyan kéréssel hogy az lenne a vágysm hogy egyszerre ketten szopjanak le? Mondjuk barátnőm a zacsit szopogatná vagy a fenekemet nyalná míg a baráznője a farkamat szopná? Félek hogy lehet szakítana emiatt bár elég bevállalós is és a bnőjének most pont ninfs pasija nem szeretnèk kihagyni egy ilyen lehetőséget és tudom a barátnőmre mindig hallgat szinte mindenbe benne van amit barátnőm mond. Szerintetek?
2020. júl. 21. 23:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem érik egy jó nagy szakítás...
2020. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
legyen az, hogy popsiba tolod a csajt, aztán a barátnőd meg bekapja.
2020. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
ja szerintem is inkább az legyen amit a második mond
2020. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Úgyse engedné az asszony hogy megdugjam nemhogy popsiba
2020. júl. 21. 23:48
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Bármit kérhetsz tőle, csak nem fogod megkapni 😂 ezzel megalázod teljesen
2020. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy kérhetsz! Sőt, ha már belelendültél, esetleg megkérdezhetnéd a barátnőjét is (mert esetleg tán az ő véleménye is számít egy picit). Szerintem, ha nem vágnak pofán, már szép szülinapod lesz... :D
2020. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Ez aztán az "ünneplés".

Igazi féreg vagy.

2020. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez megalázás??
2020. júl. 22. 00:03
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Jaa és akkor a nődet felajánlod itt az egész gyks férfi közösségnek, vagy mi a f***?
2020. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
#8 ezt döntse el ő :D de majd írd ám meg nekünk hány pofont kaptál miután előálltál ezzel 🥰
2020. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!