Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akarja hogy tovább bírjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja hogy tovább bírjam a szeretkezést?

Figyelt kérdés

Hamar elélvezek és mondtam h változtatni akarok hogy tovább bírjam. Néha csinálja kézzel és hiába szólok álljon meg nem áll meg mert azt mondja szereti ha élvezek. Erre azt mondtam hogy így soha nem javul mert amit esetleg egyedül elérek " ő lerombolja" és nem haladok vele.

Tudja hogy engem ez zavar ezért ritka a szex..


2020. júl. 22. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem akarja, mert nem vagy elég jó neki. Vagy csak fap@na és alapból ilyen az ágyban. Csak túl akár lenni rajta.
2020. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Vagy ténylegesen az izgatja a nuniját, ha látja, hogy élvezed nagyon.

Vagy nem akarja, hogy emiatt frusztrált legyél a szexben.

Vagy egyszerűen büszke magára, hogy mire képes kézzel is.

Ezer oka lehet, dumálni kéne vele.

F

2020. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok meg? Ha nem is frigid, de nokent ugy latom, nem tud elelvezni, nem is szamit ra, tenyleg azt hiszi, le kell tudni. Azt elhiszem, hogy esetleg szivesen teszi, de o a kozeleben sincs a szex atelesenek.
2020. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mi az oka. Ritkán vagytok együtt, nem jó neked, szóltál neki, de mégis csinálja - ebből már önmagában az utolsó is elég lenne hogy olyan partnerre válts akivel jó is a szex.
2020. júl. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele már sokszor de nem lettem okosabb. Amikor én csinálom neki azt élvezi és csúcsra ér nem játssza meg. Sokszor fürdünk együtt vagy egyéb amit ő kezdeményez szóval élvezi az intimitást
2020. júl. 23. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!