Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok miért jó ez,lányok ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok miért jó ez,lányok ti mit reagáltok?

Figyelt kérdés

Sokat vaciláltam hogy a tini kapcsolat kategóriába kerüljön e vagy ide de végül ezt választottam.

Az érdekelne hogy mondjuk ha egy lány kissé bunkó/valamit téved akkor a srác ír olyat hogy 'efenekellek ezért"(Nem járnak).

Szóval ez így nektek izgató?

Vagy mi okból írjátok?

(nem olyan a szituáció hogy online perverzkedes,hanem szimplán egy egyáltalán nem szexuális beszélgetésbe is beleillesztik ahol a lány úgymond "hibázik")

Lányok ti erre az "elfenekelős" szövegre mit reagáltok?

Én ilyenkor általában szépen témát váltok xd


2020. júl. 23. 01:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, inkább neked van túlműködésed, többet látsz bele, mint amennyi benne van. Ez csak egy tréfásnak szánt kiszólás, amiben valóban van egy jó adag közvetlenség, de szerintem nem több. Az talán feltételezhető, hogy alkalmat ad rá, hogy felvedd a fonalat, ha szeretnél többet avval a fiúval, de nem érzem durvának. Ha nem akarsz mást, akkor jól teszed, ha terelsz.
2020. júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!