Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Roma származású örömlányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma származású örömlányok vagy örömlányok "sofőrjei" miért nem szokták engedni a roma vendégeket?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 16:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Minek írna sms-t ezt én sem értem :D

Nem smsben akar kefélni :D

2020. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Azert nem fogadnak mert nagyon jol ismerik oket es tudjak hogy milyenek altalaban. Tudjak hogy kezelik a noket alapbol,mint egy alacsonyabb rendu fajt kb, agresszivek, nekiallnak alkudni, olyan dolgokat akarnak amiket a lany nem vallal es nem fogadjak el a nemet. Termeszetesen nem szabadna altalanositani, de ha a prostikhoz jaro romak 95%a ilyen, akkor megertheted hogy nem kockaztatnak. Sajnalom egyebkent a normalis romakat, te is annak tunsz, mert nagyon ritkan kapnak eselyt bizonyitani csak azert mert a legtobb alkalmatlan barmire az eletben azon kivul hogy elvegye ami a mase es szaporodjon :( szal respect azoknak akik ebbol ki tudnak torni, van ertekrendjuk, celjaik stb. Bocsi kicsit eltertem a targytol csak elgondolkodtam :)
2020. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%

Ugyanez van Amerikában a feketékkel.

Mindig az van, hogy jaj most új film van, akkor kell bele két fekete, csak azért, hogy ne tünjünk rasszistának. Mi a francnak.


Nem értem. Nem kell fekete ember a közönségbe, a filmekbe csak azért, hogy megmutassuk. És fordítva, ha egy fekete film készül, nem fog zavarni, ha nincs benne fehér ember, mert minek?

Nekem gyermekként eszembe se jutott volna akár csak meglátni mondjuk Will Shmist vagy Eddy Murphyt hogy más a bőrük színe.


Amíg odsakint az pofázzák, hogy fekete meg fehér, amíg itthon az van, hogy roma meg magyar, addig LESZ rasszizmus.

A rasszizmus akkor szűnik meg, amikor minden érző lényre, aki ugyanúgy született mint mi, majd azt mondjuk: Ember.

2020. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert a 95%-uk agresszív, primitív és erőszakos. Egyik lány akinél voltam pl elmesélte, hogy egy ilyen egyszer aktus közben majdnem eltörte a karját! Konkrétan megerőszakolta. Na ezért nem. Attol mert 100-ból 2 normális, hülye lenne kockáztatni. Főleg, ha már volt negatív tapasztalata e téren.
2020. okt. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!