Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A farok küldözgetős pasik azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A farok küldözgetős pasik azt hiszik, hogy ez bejön?

Figyelt kérdés

Ez a taktika beválik vagy miért küldözgetnek mindenkinek farok képeket?

Volt már olyan lány, akinek ez bejött?

Miért háborodnak fel azon, ha valakinek nem tetszik a kéretlen farok kép?


2020. júl. 23. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert nekik bejönne, ha mindenki kéretlenül punci képet küldene nekik és el se tudják képzelni, hogy a nők nem vágynak az ő egyedi farkukra...
2020. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Igen, azt hiszik 😃
2020. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg van egy apró töredék, mondjuk 1 százalék, akiknek tényleg bejön. Nőben akadnak perverzek.... Ezekkel lehetett már sikerélményük, és továbbra is arra az 1 százalékra vadásznak. A többi 99 százalék véleménye nem érdekli őket.
2020. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Gondolom igen bár sokan csak véleményt kérnek róla

Nem értem őket most ha én egy vadidegen nő azt mondom rá szép,azzal mire mennek?

2020. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
kedvencem, hogy véleményt kérnek, mit csináljak egy képpel?:D:D
2020. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Igen, azt hiszik, de idővel majd kinövik 😃


#3-as azt az 1%-ot oszd el még vagy 1000-rel... több olyan hölgyet ismerek akik imádják a gangangeket, igen lazák, sőt mi több erősen perverzek is. Viszont nem ismerkednek neten, pont azért mert csak farokképeket kapnak - akiknek a 99.99%-a csak kiverni akarja, meg beszélni róla, de arra már képtelen hogy adott helyen adott időben ott legyen.

2020. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Igen, bejön. Ha nem jönne be akkor nem csinálnák. Ugyanolyan mint nálatok a tinderen való válogatás, nektek az jön be.
2020. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Aki olyat küld, annál legtöbbször automatikusan megy a tiltás. De még ha véletlen tovább is beszélgetek vele, akkor úgy állok hozzá, hogy egy gyökér.
2020. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Mert szerencsétlen csicska luzerek akik itt élik az életüket

Én most lettem le idiótázva mert két levélváltás után nem mondtam meg hol lakom xd

2020. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerencsére, eddig elkerültek az ilyen képek.


De mégis, ki hinné el, hogy saját magát küldi el?


Ha meg valami bem tetszik, tiltom és kész. Probléma megoldva.


Az, aki meg ilyet küld, na bumm. Remélem jól szórakozik, mert gondolom maximu ennyi öröme van az életben.

2020. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!