Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megígértem itt egy embernek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megígértem itt egy embernek, hogy holnap együtt élvezek el vele, és ma nem megyek el, viszont nagyon lüktetek, és nehéz visszafognom az orgazmust. Már 20 perce nem nyúltam oda, és mégis. Mit tegyek, hogy csillapodjon?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 02:46
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
az h most elsülsz nem zárja ki hogy holnap is elsülj
2020. júl. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam.

Megkérdeztem, hogy ma élvezzek e vagy holnap, ő meg mondta, hogy már 2 hete szenved, és azt szeretné, ha én bírnám holnapig (5 napot hagytam ki eddig), de már nagyon ki vagyok😵

2020. júl. 24. 02:52
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Phuu de sajnállak az már nagyon fájhat/feszithet,szerintem ne kinozd magad..
2020. júl. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️👩‍🌾 ha a hülyeség fájna
2020. júl. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Mit tegyél? Válaszolj a GyK-n a Politika kategória kérdései közül legalább 10-re. Garantáltan abbamarad a bizsergésed.
2020. júl. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Verd ki.
2020. júl. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Húúúúú micsoda komoly problémáid vannak az életben :D egy anonim embernek akiről semmit sem tudsz itt megígérted hogy nem élvezel el, s mégis kivered. Szerintem már küldik is rád a TEK-et.
2020. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
az önkontroll szerintem nagyon hasznos, legalább megismered a határaidat. Légy erős, és ha elhatároztál egy célt, akkor próbáld megvalósítani. Ilyen az élet is, kitűzöl egy célt, legyen munka, vagy sport, vagy bármi, és akármilyen nehéz, megpróbálod elérni. Ez fejleszti az egyéniséget is. Ha apró kellemetlenségeket nem bírsz ki, akkor az élet nehezebb kihívásait sem fogod tudni teljesíteni, szóval kitartás!
2020. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Azért vannak még gyökerek.
2020. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki. Utána hs meglátod teperd le h már nem bírod. Nagyon jó érzés lesz
2020. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!