Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bele lehet pisilni úgy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet pisilni úgy egy lány puncijába, hogy beleélveznék,és bent tartanám a farkam, amíg lelankad és tudok pisilni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem biztos. Egész izgi lehet:D
2020. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
ha nagyon kell, akkor én tudok erekcióval pisilni, szóval szerintem lehetséges
2020. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Bele, minden további nélkül. Erektált állapotban is bele tudsz, kellemesen feszít, kitölti.
2020. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Nőként biztosan felháborodnék egy ilyen akción.
2020. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem megkérdezés nélkül csinálnám.
2020. júl. 24. 13:09
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Értem én, de akkor tuti én vagyok konzervatív, bár sosem gondoltam magamról.
2020. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Elhiszem, hogy izgató ez a dolog, főleg pasik számára, de az az igazság, hogy a pisi tele van baktériumokkal, ami nem tesz semmi jót a női szervekkel odabent. Simán lehet fertőzést kapni vagy ilyesmi és akkor egy jó ideig nincs hancúrparty. Gondoljátok át ezt mielőtt belekezdtek. Egyébként nekem is megragadta a képzelőerőm ez a dolog korábban (nő vagyok), de ikább kihagyom úgy döntöttem.Esetleg inkább pisilj a fenekébe anál közben és az annyira nem vészes, gondolom, mert ott alapból vannak olyan bacik, ami na..érted :D
2020. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Aladdin21 ***** válasza:
Volt olyan nő aki ezt kérte tőlem.
2020. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"pisi tele van baktériumokkal,"


Ez egyáltalán nem igaz, a friss vizelet nagyon kevés baktériumot tartalmaz. A pisi valójában a vese által megszűrt vérplazma. A szúrós szagát az ammónia okozza. Viszont van benne bőven szerves anyag, ezért napvilágra kerülve gyorsan kezdenek benne szaporodni a baktériumok, de azok nem a testből származnak.

2020. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Aladdin21 ***** válasza:
És vitaminok is vannak benne... amire a szervezetnek nincs szüksége vitaminok a vizelettel távoznak... a sok hippi anno a saját vizeletét itt mert, hogy egészséges, pl Jimm Morrison.
2020. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!