Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ujjaztak már meg titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujjaztak már meg titeket nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Ha igen hol, milyen körülmények között? Izgatott titeket a lebukás veszélye?

2020. júl. 24. 12:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Igen, parkban, próbafülkében, kocsiban parkolóban, szabadtéren, moziban stb.
2020. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Igen, és én is elégítettem már ki pasit nyilvábos helyen.
2020. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Déli pákyaudvar várótermében,moziban,strandon,utcai padon,parkban,koncerten,szórakozóhelyen.És még sorolhatnám
2020. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
Buszon,vonaton és könyvtárban.
2020. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekem még nem volt, de nagyon izgatna. Remélem a most alakuló kapcsolatomban benne lesz a srác az ilyen dolgokban.
2020. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%
Itt felénk a cigányoknál szokás. Mellesleg soha nem engedném úgy belémnyúlni bárkit is,hogy előtte nem mos kezet (főleg nyilvános helyen ahol tele van minden szarral). Aztán sírtok az eü.oldalon,hogy viszket meg ilyen-olyan folyásotok van meg fáj a p.nátok. Jöhet a prűd vagyok áradat,de leginkább csak igényes vagyok és nem akarok semmit összeszedni egy összesza.rt-hugyozott hajléktalan után egy bkk buszon...
2020. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%
Strandon, házibuliban, buszon.
2020. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%

Tanórán, vonaton, egy tó mellett (nem sok ember járt arra, elég kihalt hely), azt hiszem, buszon is... továbbá egy park erdős részén is, meg öltözőben, elhagyatott épületben...

Belegondolva, elég sok helyen. Hiányoznak azok az idők, már lekorlátozódtunk a négy fal közé sajnos... :D

2020. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!