Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha úgy érzem pisilnem kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem pisilnem kell szex közben,de egészen orgazmusközeli pillanatban, akkor valószínű, hogy spriccelni fogok, ha tovább folytatjuk? 21/N

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak 1 módon derülhet ki. Kíváncsian várjuk a fejleményeket.
2020. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
16%
Engedd ki nyugodtan. Ha pisi akkor mi van? Én innám a hugyod
2020. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak félek, hogy pisi lesz a vége és attól világgá mennék szégyenemben
2020. júl. 24. 15:41
 4/11 anonim válasza:
91%
Miért? Nálam pl. nem lenne szégyen. Sőt :D
2020. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha megértő és érett a partnered, akkor nem fog ezért megharagudni, vagy nem fogja furán kezelni. Balesetek történnek, és ilyen a pisi is szex közben. Amúgy is... ha squirt, akkor is ugyanazzal jár, amivel a pisi: lepedőcsere.
2020. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, elkellene engedni magam. Van itt esetleg olyan nő, aki hasonlót tapasztal/tapasztalt valaha?
2020. júl. 24. 15:54
 7/11 anonim válasza:
95%
Bár nem vagyok nő, de én örülnék a legjobban, ha a párommal hasonlót tapasztalnék
2020. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi szégyen.

Ne a görcsossegrol szóljon a szexualitásod, bátran tedd azt, amit akarsz, elvégre olyannal vagy, akiben megbízol és aki elfogad.

2020. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, engedd ki és kész. Ha fix partnered van akkor megmondod hogy szoktad ezt érezni, ha meg alkalmi akkor előre közlöd vele lehet spriccelve élvezel és kész.
2020. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azt hittem, bepisiltem lovaglás közben, ő is azt hitte, jól meglepődtünk...Gyorsan elmentem Wc-re, de tele volt a hólyagom, akkor lett gyanús, hogy az nem pisi volt. Később egész belejöttünk, már készültünk magunk alá törülközővel, néha az is kevés volt. Annyit viszont hozzátennék, hogy nálam ez nem járt együtt se orgazmussal, se bepisilésérzéssel, teljesen automatikusan ömlött ki a G pontomból, ha eltalálta.
2020. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!