Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik vibrátort vagy más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik vibrátort vagy más hasonlót használtok, nem féltek, hogy hozzászokik a testetek, mint tinédzserfiú a saját kezéhez és az igazi szerszám már nem fog olyan élvezetet okozni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha lesz pasi, aki megdugjon, majd gondolkozom ezen a problémán.
2020. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Nincs az a csodavibri ami felérne az igazi partner izgalmával, pláne ha még szerelmesek is egymásba.
2020. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"mint tinédzserfiú a saját kezéhez"


Nem vagyok épp kis igényű, ha szexről van szó, és amikor épp nincs nő a láthatáron, használok játékokat (pl művaginát is), de azt kell mondjam, messze nincsenek olyan jók, mint az igazi.

És amennyire az eddigi partnereimen észrevettem, ha játékot is használtunk az ágyban, mindig az lett a vége, hogy a játékot félredobta, és rám vágyott csak. Szóval szerintem alaptalan a félelmed. 26F

2020. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Az igazit nem lehet felülmúlni, a férfi testet, ami hozzá tartozik meg pláne nem.
2020. júl. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó, csak a nőknek alapból nehezen jön össze az orgazmus (nekem pl. sose volt és nem is lesz), tehát az egy valós veszély szerintem, hogy ha egy ilyen rezgő csoda kiváltja netán az orgazmust, akkor onnan kezdve csak ez fogja kiváltani. Merthogy itt sokan panaszkodnak, hogy csak csiklói van nekik és csak saját maguknak tudnak orgazmust okozni. Akkor mi a helyzet, ha a vibrátorral is ugyanez lesz a helyzet?

Nekem mondjuk tényleg mindegy, mert sose volt orgazmusom, legalább azzal lenne talán.

Azzal egyetértek, hogy semmilyen kütyü nem ér fel az Ő testével, mert én orgazmus nélkül is imádom a szexet azzal, akit szeretek.

2020. júl. 25. 00:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem minden maszti alkalmával használok vibrátort. De amúgy sem tudnék rá szokni, az igazi ezerszer jobb érzés.
2020. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálgatom, de nem az igazi. Arra jó, hogy picit lecsillapítson, de ennyi.
2020. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy sosem volt orgazmusod, és nem is lesz? Miért nem lesz?
jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!