Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok misszionáriusban mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok misszionáriusban mit csináltok ha elfárad a lábatok felhúzva tartva? Szerettek ebben a pózban szexelni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A barátom derekát átkarolom a lábaimmal.Én szeretek,nagy meghitt póz.Mi mindig ezzel a pózzal nyitunk ,utána meglovagolom.
2020. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem nagyon szokott elfáradni, de ha igen akkor össze kulcsolom a pasi derekán vagy póz csere. Szeretem.
2020. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem igazán fárad el. De ha esetleg mégis, akkor lerakom az ágyra, vagy más pozícióba váltunk.


Szeretem, egyik kedvencem. Leggyakrabban így szeretkezünk.

2020. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Addig sosem bírják a pasik, hogy elfáradjon a lábam 😀
2020. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen ritkan van .. de a #4-nek igaza van 😩
2020. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem nagyon tud elfáradni, de ha mégis, akkor le lehet tenni az ágyra vagy átkulcsolni a pasi derekát, popsiját. Vagy a srác a nyakába veheti, vagy megfogom a taplaim (mint a happy baby jógapózban). Szóval vannak lehetőségek.

Szerintem minden csaj szereti. Nagyon belsőséges, intim póz.

2020. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
#4 vagyok. A bizonyítani akaró priváthuszárok meg is érkeztek privát üzenetben 😂😂.
2020. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Kedves privátozó! Nem, nincs farkam, tudod, nem törvényszerű, hogy aki visszautasít, annak az van.
2020. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!