Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szex során a behatolás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szex során a behatolásos résznél mennyire élveznétek, ha az akár egy óráig, vagy annál tovább is tartana?

Figyelt kérdés
Volt már ilyenben részetek? Bejön(ne) nektek? Nem terheli meg nagyon egy ilyen hosszú együttlét a puncitokat?

2020. júl. 25. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Az nekem már túl sok idő lenne, annyi idő alatt kiszáradnék és már fájna.
2020. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Túl sok.
2020. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi első a választ, pont ilyen problémákra gondoltam. Akkor nagyjából milyen hosszú lehet együttlétnél a behatolásos rész, ami még nem megterhelő nektek?
2020. júl. 25. 12:09
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Már ott hibádzik a dolog, hogy a nagy szájuk ellenére nincs olyan pasi, aki eddig bírná.
2020. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
mikor a lany is elelvezett don juan, addig tart. ha eloveszel egy stoppert szerintem kiraknak mint cicukat kakikalni.
2020. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha több mint 1 órás lenne a menet, az már sok lenne. Fájna a puncim.
2020. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Senki sem fogja stopperrel mérni, van amikor 15 perc máskor 42.31 perc esik jobban. Figyelj a partneredre, a rezdüléseire, vedd fel a hullámhosszát és tudni fogod mennyi ideig és hogy csináld. A dugás időtartamának nincs szabványa.
2020. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem volt már másfél órás behatolósos szexben részem, nem volt különösebben jó. Amit mondtak, hogy kiszáradt, kidörzsölődött a végére a puncim, egyszer sem élveztem el közben, tehát még csak azt sem lehet mondani, hogy azért megérte volna.

Nekem olyan fél óra körül ideális, de nem szoktam nézni az órát. Volt, hogy már megvoltam 5 perc alatt is, volt, hogy kicsit több kellett, ez sok mindentől függ. De egy óra garantáltan sok már.

2020. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 10-20perc az ideális. Bőven elég a 10p is, ha van következő menet és előjáték is.
2020. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!