Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány/nő introvertált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány/nő introvertált személyiségű, mennyire hátrány?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy egyébként van szakmája, szociális gondozó és ápoló, tehát alapvetően jól kijön az emberekkel, főleg az idősekkel, de a kortársakkal "nem tud mit csinálni", nehezen nyílik meg, ezért kevés barátnője van. A fiúkkal pedig, mivel sokat csúfolták általánosban, tart tőlük, így a velük való kommunikáció nehézkes, mert nehezen "oldódik".


Fhú, furcsa így írni. Biztos vannak még hasonló emberek, de itt hátha többekhez elér a kérdés, mintha arra várnék, hogy egy ilyennek találkozok.


2020. júl. 26. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen a párom. Nem volt egyszerű...
2020. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, csak pepitában:), azaz férfiként:), és a szociális terület is majdnem passzol:). Azt gondolom-érzem, hogy nem gond, mert ha talál magának egy társat, akivel kölcsönösen kialakul a szimpátia, akkor kölcsönösen ki tudják egészíteni egymást, és az egyik fél még akkor is dominánsabb tud lenni, ha full azonos a személyiségük, tehát egyfajta húzóhatás tud kialakulni a felek közt.
2020. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj kedves kérdező hogy csak annyi, hogy "introvertált" vagy még abszolút nem jellemzett semennyire.

Nem mond semmit arról, hogy milyen a humorod, miről lehet veled beszélgetni, mennyire vagy kedves és intelligens, stb.


Csak azért mert kevésbé vagy társasági ember még semmi gond nincs belőle. Sőt sokan előnyként gondolnak rá.

2020. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MiszterKrissz ***** válasza:
Hasonló a helyzet velem is férfiként. Eü-s dolgozóként nagyon sok ember vesz körül de mivel introvertált vagyok nehezebben is megy az ismerkedés. Az idősebbekkel valahogy tényleg könnyebb kijönni 😀 Neked nőként kicsit több esélyed van mert általában a férfiak kezdeményeznek. Nah én ilyen esetekben ha bátor vagyok kb 5 évet öregszem. De kizárólag "társkeresés" céljából mert amúgy meg marha könnyen ismerkedem bárkivel. Ki érti ezt..
2020. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!