Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki isteni szerető,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki isteni szerető, tényleg number 1. és nem akar komolyat a pasi. akkor elmondjátok a barátnőknek, és körbe is adjátok a pasit? vagy ilyen csak a filmekben vannak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
El szoktam mondani legjobb barátnőmnek, de nyilván akkor neki tabu a pasi. Az ilyen szeretőt élvezem amíg tudom, mert ritka kincs. :D
2020. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
soha :D még a végén nem ér rám
2020. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

Van ilyen a valóságban is.

Én ilyen pasi voltam: úgy adtak körbe a nők, mint egy használati tárgyat.

De ezt nem panaszként írtam, mert nagyon élveztem azt a népszerűséget, hogy szinte mindig más ágyában ébredtem.

Meg volt/van egy gyerekkori barátom, akivel egyszer hármasoztunk egy nővel, és aztán kettőnket adtak kézről kézre, egészen hihetetlen kvalitású nők is.

2020. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3 ez komoly vagy csak kitaláltad? nagyon király, gondolom hogy élvezted.

köszi mindenkinek mindenkinek megy a zöld, aki a kérdésre válaszol

2020. júl. 26. 20:18
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Nem találtam ki!

Igen, nagyon élveztem.

Mindent megkaptam, amiért célirányosan semmit sem tettem.

Átmeneti boldogságot, kielégülést, és önbizalmat adtam a partnereimnek - a testükért cserébe.

2020. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Megbeszélünk ilyeneket a barátnőimmel, de nem adjuk körbe, nálunk eleve tabu olyan pasi aki az egyikünknek már megvolt.
2020. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 de akkor is ha nem komoly, vagy az egy éjszakásnál is ez van?
2020. júl. 26. 20:49
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Elmondom, hogy mennyire király, de ő az enyém. Sipirc van~
2020. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 ez tetszik
2020. júl. 26. 21:29
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Jön majd a lepontozás és hogy kamuzok, de ebgem alapvetően nagyon jó szeretőnek tartanak, tartottak. Be is számoltak rólam barátnőnek, de ez a körbeadogatás szerintem nem túl reális egy bizonyos értelmi szint felett álló embereknél.

Férfiak sem adogatják körbe jellemzően a nőiket, pedig mi tényleg sokkal gyakrabban állunk tárgyilagosan a szexhez. Nőknél meg végképp nehéz ezt elképzelni. Legfeljebb swinger körökben.


Egy-egy eset persze bárhol előfordulhat... de azért ez biztosan nem jellemző.


F31

2020. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!