Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy prostituálthoz egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy prostituálthoz egy szerinte jóképű fickó megy akinek az alkata se rossz azt akár élvezhetik is?

Figyelt kérdés
Kizárt, hogy csak rondák menjenek hozzájuk. A jobbik fajta külsejű vendégüket élvezik is néha akár? Ha kevesebb a vendége akkor inkább fogja?

2020. júl. 26. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Ah, ugyan ugy kiegetten fekszenek kb csak. :)
2020. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó de ha egy százkilós kamionos megy aki kicsit bunkóbb is azt megértem ha nem. Viszont ha odamegy egy 30 éves sportosabb jobb képű pasi? Az csak sokkal jobb nekik. Nekik is bejöhet a vendégük, még ha aznap volt nekik 3. Nekik is van ízlésük és a pasi lehet kedves is, akkor?
2020. júl. 26. 23:37
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem hinném hogy élvezik, ugyanolyan lenne mint a többi.

Semmi különbség nincs közte és a 100kg-os kamionos között.

A pénz a lényeg, ő nem élvezkedik, hanem dolgozik, bár szerintem már minden férfitól a gyomra felfordul.

2020. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Alapszabály, a prosti kétszer élvez: egyszer mikor a kuncsaft fizet neki s másodjára amikor befejezi és elhúz. Ugyanúgy nem élvezik akár sportos, jóképű, akár nem. Nekik csak egy meló nem több.
2020. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Annyi az esélye, hogy olyat fogj ki, aki tényleg kezdő, minthogy egy újonnan rendelt BKV buszon olyan ülésre ülj le, ahol előtted még nem ült senki. De annyian igénylik, hogy ez is egy típus, aki fiatal és kislányos, aranyos, cuki az szereti elhitetni azt, hogy ő még csak most kezdte a szakmát meg tanítgatni kell.


Az idősebb meg azt, hogy te annyira jó pasi vagy, hogy 30 helyett 20-ért elmegy veled (miközben annyiért megy el amúgy is).


Főleg mióta karantén volt, annyira leszegényedtek, hogy egyre agresszívebben, trükkösebben hirdetnek.


Elméletileg ugyanúgy elképzelhető, hogy szimpatikus vagy neki, amennyire mondjuk egy bárpultos vagy pincércsajnál. Szóval ha eleve olyan habitusod van, hogy már 5-10 ilyen hódítást tudhatsz magad mögött, ahol felszedtél egy-egy ilyen lányt (akit egy átlagos munkanapján több tízen vagy több százan megpróbálnak), akkor lehet kísérletet tenni prostival is.


De gyanítom, hogy ha itt tettél fel kérdést, akkor nem az a kaliber vagy, aki már annyira kiégett az élettől, hogy olyan ingerekre vágyik, minthogy magába szerelmesítsen egy prostituáltat, hanem egy tapasztalatlan fiú, aki kedvességet leginkább fizetős lányoktól tapasztalt és egyből elolvad és azt hiszi, hogy mivel ő amúgy is cuki barátzónás srác, majd biztos, hogy a prosti elolvad tőle, hiszen micsoda felüdülés lesz az öreg bácsik és a perverz beteg állatok után.


De az igazság az, hogy pont lesz...ja már csak azért is, mert ha túlságosan belelovalná magát az ilyenekbe, akkor egy hét után felkötné magát, nem bírná a szakmát. Ahogy a vendéglátózás is egy tipikusan olyan szakma, ahol az őszinte érzelmeknek nincs igazán helye, ellenben az Oscar-díjas színészi alakításokért magas jattot lehet kapni (és még lelkileg sem kerülsz tőle taccsra).


Ugyanis ezeknek a szakmáknak az alapszabálya, hogy az érzelmi hullámvasutat simítsd ki, amennyire csak tudod. Jing és Jang. Ha engedné magának, hogy a jó külsejű férfi (aki egyébként a legtöbb esetben személyiségileg nulla vagy perverz, különben nem kéne neki fizetnie vagy csak ő hiszi magáról, hogy jóképű és valójában csak egy narcisztikus kis pöts) pozitív érzelmeket váltson ki belőle, akkor a kuncsaftköre több része (aki esetenként sokkal jobban fizet) meg negatívat váltana ki, amit el kéne nyomni, ami vívódást okozna és így nem tudná rendesen végezni a munkáját.

2020. júl. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó nem vagyok se cuki se barátzónás. Jóképűnek meg nők is sokan tartanak engem, nem csak én hiszem. De most kapcsolat az kicsit necces lenne nekem de nem akarom leírni, hogy miért. Fiatal huszonéves srác vagyok több nő szerint is jóképű és sportos. Olyan túl tapasztalatlan sem vagyok de nem is a legtapasztaltabb. Viszont akkor se hiszem, hogy egy sportos fiatal pasas nem tudna neki élvezetet okozni. Azt elhiszem, hogy alapból utálja a férfiakat de biztos számít, hogy igényesebb e a pasi vagy elhízott, biztos nem ugyanúgy utálja őket! Miért lenne ugyanolyan? Az egyik elhízott a másik sportos nem lehet ugyanolyan. Tehát én elhiszem, hogy nekik csak munka én azt nem hiszem, hogy mindegy, hogy dagadt vagy sportos ugyanúgy fúj.
2020. júl. 27. 11:13
 7/15 anonim ***** válasza:

"Jóképűnek meg nők is sokan tartanak engem, nem csak én hiszem."


Látod, kezdesz bölcsebb lenni...


Az igazán jóképű férfiaknak alig kell küzdeniük a nőkért. Épp ez szokott a legnagyobb kritika lenni, hogy egy introvertáltabb lánynak még ha 10/10-es szépség sincs túl sok esélye pont ezért, mert egy harsányabb, kezdeményezőbb 6/10-es rámegy és kifacsarja, utána meg még ráír 3 másik.


Ha viszont csak helyes vagy (vagy nem tudom mit mondjak arra, aki emberi értelemben nem csúnya és még a testalkata is egészséges, de nincs benne az a bugyinedvesítő extra), akkor kell a nő számára egy vagy több plusz is, ahhoz, hogy lefeküdjön veled.


Ezért van az, hogy sok férfi el van szállva magától, miközben az igazán adoniszok diszkréten húzogatják a lányokat két félmosoly után.


Te pedig áltathatod magad, de ha felmerül benned, hogy fizess bármilyen nőnek is a szexért (és nem vagy annyira gazdag, hogy már nincs hova tenned a pénzt és azzal gyújtasz be otthon), akkor ez azért van, mert CSAK SZEXHEZ nem vagy elég jó pasi, párkapcsolattal meg nem akarsz vesződni.

2020. júl. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Biztosan kellemesebb egy ilyen vendéggel, de ettől függetlenül az is melónak számít.
2020. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hetes, itt nem az a kérdés amit te ide kitalálsz. Te ismeretlenül engem nem tudsz megítélni, ne haragudj vagy te tudod, hogy ki ül a gép mögött? Nem vagyok szűzfiú, mentálisan nem állok készen normális kapcsolatra és kész. Nekem nem a külsőmmel van baj igazából a belsőmmel se, csak nem vagyok túl barátkozós típus. Azt meg te nem láthatod, hogy én jó pasi vagyok e.
2020. júl. 28. 15:27
 10/15 anonim ***** válasza:

Megismétlem a mondat lényegét: "CSAK SZEXHEZ nem vagy elég jó pasi"


Nem nekem kell, hogy megítéljelek, hiszen heteroszexuális vagyok. Én ok-okozati összefüggéseket keresek.


Vagyis manapság aki tényleg igazán jó pasi, az ingyen is tud szexkapcsolatokat vagy alkalmi kapcsolatokat létesíteni, nem szorul rá, hogy fizessen a szexért.

2020. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!