Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örülnétek egy olyan mozgalomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek egy olyan mozgalomnak, ahol a nők egy csoportja összefog a prostitúció ellen olymódon, hogy ingyen biztosít fullextrás szexet a férfiak részére?

Figyelt kérdés

Természetesen KÖLCSÖNÖS örömszerzés céljából, ez lenne a fizetség a pénz helyett.


Ezzel végérvényesen be lehetne ütni az utolsó szöget a koronavírus miatt egyébként is megtépázott prostitúció koporsóján. Hiszen ezentúl tényleg csak a valóban nagyon perverzek és a nagyon önző emberek kényszerülnének igénybe venni ilyen szolgáltatást, így visszaszorulna az egész.


Esetleg még a mozgássérülteknek és a Basedow-kórosoknak lehetne valami alapítványi megoldás, amit mondjuk a norvég civil alap támogat. És akkor nem menne a hiszti, hogy ezt is az adófizetők fizetik, mint a kisvasutat. A norvégoknak úgyis van pénzük.



2020. júl. 27. 03:51
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
:-))))))))))))))))))))))))
2020. júl. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Haha. Álmodik a nyomor.


Az ilyen pasik ha képesek lennének örömet szerezni bárkinek vagy elviselhetőek lennének emberileg akkor nem kéne kųrvázniuk 🤔


Szerintem az ilyen paliknak kéne összeszednie magát, csiszolni a személyiségén és külsején, és az sok probléma megoldása lenne.

2020. júl. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2: Ne idealizáld a társadalmat. Az életben a legritkább esetben érvényesül az ember valós érdemek alapján, viszont a világ úgy működik, hogy ezt nyíltan nem vallhatják be, így ismerned kell nagyon mélyen, nagyon behatósan az adott EGYÉNT, hogy megbizonyosodj róla, hogy mégsem annyira tökéletes és szép minden, amennyire kifelé látszik. Mindenkit meg eleve nem ismerhetünk.


Inkább az figyelhető meg, hogy a felszínesebb(en ítélkező) emberek tartják igazságos, jó meg korrekt helynek a világot és meg vannak győződve, hogy csak a többiek születtek rossz helyre, akik mást tapasztalnak.


Csak az a bökkenő, hogy ez egy egyirányú út. Mert akik negatívat tapasztalnak, ott sokkal ritkább a fals pozitív, amikor valakiről csak beképzeljük, hogy "biztos megcsalja, biztos sikkaszt a cég pénzéből, stb." és sokkal gyakoribb az, amikor ezeket megalapozott információk birtokában gondoljuk így.


Ellenben a "nézd meg milyen szép pár sétál az utcán" embereknek nehéz megmagyarázni, hogy számtalan más oka is lehet, hogy két ellenkező nemű egymás mellett sétál és MÉG HA nonverbálisan úgy is tűnik, hogy van közük egymáshoz sem biztos, hogy


1. párt alkotnak.

2. boldogok.

3. nincsenek a háttérben olyan dolgok, amik külsőségekből nem jönnek le. Kedvencem egyik ismerős, aki meggyőzhetetlen, hogy ha egy férfi pénzes, annak látszania KELL. Olyan nincs, hogy nem. Annak KELL.


Szóval ne idealizáljuk a társadalmat, hogy a jó elnyeri méltó jutalmát, a rossz a büntetését és emelkedjünk fel a VALÓSÁGBA a mesék világából.


A és B személy kapcsolatának beteljesülése akár néhány másodpercen is múlhat, mert ha C ér oda előbb, akkor B hoppon marad. Ez pedig nem csak szó szerint értendő, mikor három állás közül választunk, mikor lekésünk egy buszt, mikor döntést hozunk, hogy hova megyünk nyaralni vagy csak arról, hogy cselekszünk-e valamit, azzal ugyanúgy pozitív és negatív értelemben is befolyásolhatjuk akár évtizedekre a jövőbeli sorsunkat.


Akár olyan irrelevánsnak tűnő dolgokkal, hogy miközben egy padon ülünk a parkban felhívunk egy olyan személyt (vagy felvesszük neki a telefont), aki felhúz minket idegileg és a 10 másodperccel később arra sétáló valaki a szúrós tekintet miatt nem mer minket leszólítani.


Úgyhogy ne magyarázzon nekem ezek után senki arról, hogy akinek nincs senkije (semmilyen értelemben) annak biztos valami olyan oka van, amiket előszeretettel felsorolnak.

2020. júl. 27. 04:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok csaj csinálja ezt, csak nem a magadfajta átlag sráccal.

Na meg ott vannak még a r.bancok...

2020. júl. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ujabb burkolt incel kerdes....
2020. júl. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

3

Amúgy van igazság abban amit mondasz...

2020. júl. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek annyi esélye van,mint hogy pénzt fognak osztogatni ingyen.
2020. júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 onlyjustme ***** válasza:
54%

Nem értem már a kérdést sem, mi lesz a dugatlan, ronda nőkkel, nekik miért ne álljon össze egy csapat férfi?

Amúgy meg 18 éves korom óta csak akkor volt olyan, hogy 4 napnál tovább kellett volna nélkülöznöm amikor hosszú kapcsolatban voltam, pedig sohasem fizettem érte és már 35 is elmúltam.

Amikor egyedülálló az ember ha kell nulláról bármikor tud normális nőt szerezni max. 2 nap alatt.

2020. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
onlyjustme: A paramétereidet is írd le, hogy férfimodell külsőd van és mellette esetleg még pénzes is vagy (ez szexnél csak azért számít, mert hencegsz itt a 2 nappal, ennyi idő alatt akkor találsz nőt, ha nem csak szex céljából állnak össze veled, hanem mert annyira álompasi vagy, hogy előbb adják oda magukat, hogy esélye se legyen meg, hogy elveszítenek amiatt, hogy húzni akarod az időt).
2020. júl. 27. 12:53
 10/10 onlyjustme ***** válasza:

Na ennyire gyakran nézek vissza :D

Nem hencegtem hanem leírtam a tapasztalataimat, átlagos pasi vagyok, középosztálybeli fizetéssel talán az átlagnál kevesebb gátlással és jobb beszélőkével. Ugyan közben megállapodtam de a véleményem nem változott, átlagos nőket 2 nap alatt be lehet fűzni, ők sem jégből vannak és ők is szeretik a szexet, talán az elmúlt években te is rájöttél.

2022. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!