Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megszavaztatnám a férfiakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszavaztatnám a férfiakat most, hogy van rá lehetőség: ti hogyan viszonyulnátok egy szűz nőhöz?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 23:41
A kérdező szavazást indított:
Nem kellene, nem szeretnék vele bajlódni.
Örülnék, hogy bizalmat szavaz nekem, és hogy én lehetek neki az első.
Teljesen semleges, a személye/szépsége érdekel, nem az, hogy hány partnere volt.
71 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Régen még azt mondtam, hogy okés és volt is több szűz barátnőm. Most már, 28 éves fejjel nem mennék bele, maximum akkor, ha egyből nagyon belevaló lenne a csaj. Nem lenne kedvem óvatosan próbálkozni és hónapokat rászánni a dologra. Fiatal, egészséges férfi vagyok és szeretek szexelni.
2020. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Én próbálkoznék örömmel!
2020. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha komoly kapcsolatot keresnék, lehet nyűglődnék vele. De mivel most csak kalandozok, elkerülöm őket. Akiről megtudtam hogy szűz, inkább hagytam a fenébe. Nem érek rá vacakolni, hónapokig udvarolni. Huszonévesen elvettem pár szüzességet. Már kinőttem belőle hogy valami nagy, magasrendű dolognak érezzem hogy én veszem el valakiét.
2020. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem voltam még szüzzel de szívesen változtatnak ezen.

19/F

2020. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Én az utolsó lehetőségre szavaztam. Annyiban befolyásolna a szüzessége egy nőnek, hogy nagyon odafigyelnék arra, hogy nehogy fájdalmat okozzak neki. De másban nem befolyásolna. Szerintem a szüzesség önmagában nem érték. Bár lehet én gondolom rosszul. Egyszer egy lány azt mondta nekem, hogy mit adjon ő majd élete párjának, ha nem a szüzességét. Erre én azt gondoltam, hogy a személyiségét a szeretetét a bizalmát és társait. Szóval ezek utóbbi dolgok sokkal többet érnek mint a szüzesség. Kicsit eltértem a tárgytól. Mindenesetre számomra teljesen mindegy, hogy egy nő 10 férfival vagy egyel sem feküdt le, ha nem szimpatikus a személyisége és nem vonzódom hozzá.
2020. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem azzal van problémám, hogy mivel nincs viszonyítási alapja, nem tudná eldönteni, hogy arra vágyik, amit én nyújtani tudok, ezért neki nagy valószínűséggel lesz majd egy második és egy harmadik párkapcsolata is utánam borítékolhatóan.
2020. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
●eladnám valami arab országba.
2020. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Én szeretem a szűz puncit.

Engem vonz, hogy mit tudok belőle kihozni.

Vagy, hogy mekkorát élvez, pl ha nyalom.

Tehát én szeretem őket.

F

2020. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!