Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy mennyiségű előváladék,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mennyiségű előváladék, milyen tapasztalataitok vannak.?

Figyelt kérdés

Az alap kiindulás, hogy szeretek nagyon elnyújtva (több óra) maszturbálni.

ez történt tegnap is, délelőtt 1-2 órát már vertem a farkam, ebédeltem és újra folytattam, nem szoktam előváladékozni, maximum 2-3 csepp nagy ritkán.

Mindig mikor elélveznék, lassítok és folytatom hogy sokáig húzzam.

viszont tegnap ahogy vertem, egyszer csak előváladékoltam, de rengeteget, olyan volt mintha pisilnék, szépen csurgott ki a makkomból elég jól eláztatva, de tényleg szabályosan mint mikor csorgóra hagyod a csapot úgy folyt, de nem élveztem, csak rá egy 20 percre kb.

Hogy tudom ezt megismételni? hasonló tapasztalat?



2020. júl. 28. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem maszturtbálás közben alig szokott előváladék lenni, barátnőmnél meg majdnem folyik. Gondolom az izgalmi állapothoz van valami köze, de az is lehet hogy véletlen volt.
2020. júl. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok időt kell edgelned, ahogy akkor tetted.
2020. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van bőven
2020. aug. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hosszú izgatás segíthet abban hogy sok előváladékod jöjjön.

Nekem elég sok szokott csorogni már pár perc után is. Azt hiszem ez egyéni dolog is.

De ha egyszer megtörtént, biztos újra meg fog. ;)

2020. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!