Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szexhez jobb ha le van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexhez jobb ha le van borotválva?

Figyelt kérdés
Még nem láttuk egymást meztelenül. Első szexnél jobb ha borotválva van? (fiú vagyok)
2020. júl. 28. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen, utána megtudjátok beszélni kinek hogy tetszik.
2020. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A természetes az igazi.
2020. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szőrösen szeretem magam, de nem tudom a lányok szeretik e úgy. Még nem látott meztelen fiút. Én úgy érzem hogy ő borotválja.
2020. júl. 28. 10:19
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Vágd rövidre, hogy igényesen nézzen ki. Vedd elő a hajvágót és alaposan menj rajta végig mondjuk 4mm-es fejjel.


Ettől nagyobbnak is látszik majd, illetve neki is jobb ha nem megy szőr a szájába.

2020. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a rövidre nyírt jobb
2020. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szőrösen szereted magad, hagyd úgy. Ha elég érett, elfogad.
2020. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Vágd csak rövidre
2020. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj rákérdezni ha már együtt vagytok igazából nincs olyan hogy tabu téma nyugodtan felteheted hogy ő melyik fazont szereti vagy éppen hogy tartja a háza táját
2020. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!