Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért van az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az hogy amikor egy férfi erektált állapottal mutatkozik társasági helyen az elítélendő?

Figyelt kérdés
Mivel ugyan úgy a másik nem is felizgul csak ugye az nem látszik ilyen erőteljesen,mégis ha buszon utcán vagy akár strandon lát valaki így egy férfit akkor egyből az van hogy perverz vagy kitudja mi és a férfinek kellene rosszul érezni magát pedig ez mindenkivel megtörténik bármi is legyen a lába között ezért nem értem hogy miért van felfújva így ez az egész dolog nemtudom nektek mi a véleményetek erről az egészről?
2020. júl. 29. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, utcán sétálgatva én nem szoktam álló cerkáig felizgulni, és a férfiak 98.5%-a sem. Szóval szerintem jogos hogy az a 1.5% aki így mászkál az perverz.
2020. júl. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Velem kamasz koromban volt ilyen párszor, azóta nem. Nekem mindegy csak ne mögöttem álljon a buszon mert akkor lehet hogy véletlen lefejelem.
2020. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kamasz kor kifejezetten egy olyan hogy napi 10x a semmire is feláll

Mégis olvastam már párszor hogy naturista strandon aki így járkált nem foglalkozva vele azt kitessékelték

Ugyanakkor ez fordítva is megesik

2020. júl. 29. 08:13
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem volt már olyan, hogy villamoson, héven felállt

volt amikor fantázia, volt amikor telefonon irkálás miatt


azért van 1 határ ami belefér ilyen téren, de szerintem nem elítélendő

2020. júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem a volt bicikliszerelőm volt egyszer hogy passzos bicós nadrágba a boltjába teljesen lazán eljárkált pedig nemkicsit látszott és senkit sem érdekelt a legkevésbé szerintem ez lenne a normális hozzáállás egy ilyenhez
2020. júl. 29. 08:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem elitélendő.

L

2020. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elítélendő! Nekem hamar vigyába vágja magát...Itthon is, utcán is, melóhelyen...

Meg kell találni azt a társaságot akit ez egyáltalán nem zavar! Ott jól fogod magad érezni!

2020. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is kanos vagyok sokszor, és nagyon-nagyon szégyellem.
2020. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pedig ez lenne a lényege hogy olyan emberi alap reakciólat ne szégyelj amit nem tudsz befolyásolni
2020. júl. 29. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!