Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pasi párotok hármas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi párotok hármas szexben jobban foglalkozik a fiúval mint veled a párjával nektek hogy esne?

Figyelt kérdés

Szoktunk mindenféle dologban kalandozni volt hogy lány jött hozzánk most egy kisportolt testű egyetemista volt.

Férjem be volt zsongva letérdelt elé szopta kiverte neki majd előttem míg engem nyalt bepucsított neki hogy rakja popsibe neki.

Mikor belelövöldött a srác neki akkor azért éreztem alaposan kinyalt de akkor elgondolkodtam hogy ennek a szitunak lehet nem így kellett volna lenni.

Kinek volt már ilyen kaland más pároknál is így volt ez?



2020. júl. 30. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mindketten biszexek vagytok?
2020. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Picit elgondolkodnek a srac nemi iranyultsagan... Errol a Jobaratok egy epizodja jut eszembe "Vannak biszexualisok, de ok csak alltatjak magukat" :)
2020. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ujdonsag varazsa, ertheto.


Ha nektek belefer a tobbes a kapcsolatotokba, ez benne van a pakliban.

2020. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velünk sűrűn előfordultak hasonló szituk,de semmit nem jelentett,hogy ki foglalkozik kivel,mert érzelmileg egymáshoz ragaszkodunk,a többi csak testiség.
2020. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!