Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz vagyok, hogy mást is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz vagyok, hogy mást is kívanok?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit már az esküvőm előtt is kívántam... régóta. ( És volt néha olyan pillanat mikor lehet, hogy ő sem bánta a közelségem.) Azóta házas lettem, visszafogott lett. (én is) de egyszerűen néha ahogy rám néz, (látok vmit a szemében) vagy ahogy egymás közelében vagyunk kész vagyok.

Egyikönk se lépett komolyat. Őt szeretném egy vagy több éjszakára.. sajnos mindennap találkozunk..


Mit tennétek?


N


2020. júl. 30. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt megházasodnod. Nem az a gáz, hogy mást kívánsz, de elvileg meg kéne, hogy legyen (úgy is) minden a férjedtől... Aki házas ember és huncut tinédzserpillantásoktól elolvad... Annak nem lesz hosszú a házassága
2020. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Próbáld ki a másik sráccal. Ha rossz lesz, akkor megmyugodhatsz és boldog házasságban elhetsz tovabb:)
2020. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossz vagy, de nem ítéllek el. Sok ember átéli ezt.
2020. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Elég hülye vagy ha így megházasodtál.
2020. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy rossz lennél, csak mert működik a természetes ösztön nálad. A kérdés jogossága akkor merülhetne fel, ha történt volna bármi köztetek,némi szikrán kívül. Gondolom ez a dolog köztetek még a levegőben van, és valami azt súgja engedni fogsz a kísértésnek.
2020. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
De akkor minek házasodtál meg? Erre válaszolj nekem!
2020. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
A csaj csak kihasznalta a pasit. Lehet hogy kedvelte a pasit es a pasi egy pillanatban megfogta de azzal annyi es hozzament. Talan jo anyagi koeulmenyek miatt. Maskepp nem logikus amiert meghazasodik. Remelem lefekszel a masik pasival es levideoz vagy kibeszel es kiderul a rokonsag ea az osszes ismeros elott hogy mekkora egy rib.izli vagy es remeljuk soha senki nem lesz meg egyszer olyan hulye hogy elvegyen. Almodozz meg 2-3 pasival majd a macskakkal 1 szobas lakasban oregedj meg :))
2020. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha házasság előtt is ezt érezted, akkor miért házasodtl meg?

Ha nem bírsz szabadulni a gondolattól, akkor lépj a pasinál.

2020. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit elkapkodtad ezt a házasságot... az okés, hogy a házastárs észreveszi a másik nemet, (hűséget, nem vakságot), még az is hogy időként szexuális fantáziái legyenek (kinek nincs). Viszont hogy permanensen kívánjon mást, majdhogynem szerelmes legyen és másvalaki körül pörögjön állandóan - márpedig ez áll fent ha kiírtad a kérdést - már nagyon nem okés...


Ne azért legyél már a férjeddel mert "olyan jó ember", hanem mert úgy érzed a lehető legjobb neked a világon. Szexuálisan is! Ha ez nem így van, akkor kezdődik (észre sem fogod venni) a "kötelező szex", az elhidegülés, ebből kifolyólag az intolerancia, a veszekedések, viták. Tipikusan az a helyzet ami miatt válással végződik egy házasság.

2020. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szerencsétlenek vagytok. Miért házasodott, miért házasodott. Szerintetek ha valaki őszintén minden megbánás nélkül megházasodik utána nem lehet ilyen vágya amit érez?
2020. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!