Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek olyan, hogy aszexualiskent egy idő után vagy egyéb okból mégis visszatértek hetero letetkhez?

Figyelt kérdés
Mi volt az ok vagy mennyi időbe telt, mire felismertetek?

2020. júl. 30. 20:27
 1/8 anonim válasza:
0%
Aszexualitás nem létezik, csak impotencia.
2020. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, hogy nem létezik?
2020. júl. 30. 20:32
 3/8 anonim válasza:
0%
Mert ha reggel arra ébredsz, hogy áll a fütyid, duzzad a zacsid, akkor másra sem tudsz gondolni.
2020. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt akartad kiírni hogy biszexuálisként "tért vissza" valaki a hetero szexhez?(mondjuk a biszex az nem "visszatér" mert addig is mindkét nem iránt tudott szexuális vágyat érezni)

Gondolom tisztában vagy az aszexualitás fogalmával = nem érez nemi vágyat, sem egyik, sem másik nem iránt. Ha az aszexualitás "megszűnik" (többségében nem szervi, vagy hormonális hanem mentális okai vannak) akkor ahhoz a nemhez tér vissza az illető amit addig is kívánt. Nem inkább arra gondoltál hogy valaki biszexuális volt csak ezt nem tudta elfogadni magában, harcol saját magával és hirtelen úgy gondolja "meggyógyultam" ismét hetero vagyok?

2020. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Engem férfiként nem érdekel a szex. De valószínű hogy visszatérek a szexuális társadalomba. Oka: évek alatt a földön nem találtam olyan csajt aki elfogadna egy szexmentes kapcsolatot. Nem szeretném egyedül leélni az életem.
2020. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszelhetnenk a homokrol is akik heterokka valnak
2020. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész életemben aszexuális voltam, sose volt heteroszexuális életem. Azt nem számítom heteroszexuális életnek, hogy erősen homofób szülők gyerekeként, még az otthoni internet előtti időszakban felnőve egészen felnőttkoromig sohasem hallottam semmi más opcióról a heteroszexualitáson kívül, és ezért azt gondoltam, hogy mindenki a világon heteró, vagyis én is az vagyok.
2020. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt nagyon sokan nem tudják mit jelent az hogy aszexualitás. Utána kéne nézni a dolgoknak mielőtt valaki okoskodik.
2023. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!