Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg létezik olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan hogy egy nőnek szét.bax.ák a punciját szex közben?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak afféle szóbeszéd hogy van ilyen?

2020. júl. 30. 20:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Bocs a hölgyektől a kérdés miatt, de valóba érdekelne ez, mert hallottam már ezt a nem túl szép kifejezést, de sose értettem hogyan kell ezt a valóságban elképzelni.:)

Illetve hogy hogyan nézhet ki egy olyan punci amire ezt a jelzőt mondják.

2020. júl. 30. 20:39
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Tényleg létezik ilyen. Én több nőnek is megdugtam már annyira a punciját, hogy annyira kidörzsölődött neki hogy csípte amikor pisilt és másnap ujjazni sem lehetett. 😂
2020. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Ez hülyeség.
2020. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Azba titka, hogy nagy farok kell hozzá és hosszú kemény szex. Akkor simán összejön.
2020. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#2 Értem. 😊


Én azt hittem ez valami maradandó elváltozással járó dolog, de akkor tévedtem. 😁

2020. júl. 30. 20:41
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Nem létezik ilyen. Aki szerint igen az ostoba. Ez ilyen egyszerű.


F

2020. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Van olyan hogy valakinek kiesik a méhe vagy a hugyhójagja, esetleg belei egyéb szervei a kismedence izomzatának sérülése, renyhülése miatt, de ez általában extrém sok szülés vagy extrém nagy méretű tárgyak feldugása miatt van.


Átlagos szexuális élet, még ha gyakori is nem csinál ilyet.


[link]

2020. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Én ugyan szűz vagyok (mint ahogy az első válaszadó is) és biológiailag is laikus, de (még ha van is ilyen) eddig egy normális aktus eddig biztos nem jut el, mert az már rég fájdalmas és rég nem az élvezetről szól
2020. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
5 Ja neeeem, dehogy maradandó. Ez csak egy hámsérülés. Pár nap és semmi baja.
2020. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Ez csak átmeneti állapot. Mint amikor a kezedet jól leharcoltad valamivel, mondjuk nehéz bútorokat emelgettél. Utána egykét napig fáj a bőr és alatta az izom is sajog, de aztán néhány nap alatt szépen elmúlik.
2020. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!