Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szeretitek az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek az orális szexet? Vagy van aki kizárólag a partnere kedvéért vállalja be de viszolyog tőle?

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 21:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem teljesen felizgat. Jó érzés látni, hogy a pasi élvezi amit csinálok.
2020. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

A szexben adni és kapni egyformán öröm - az orálra ez ugyanúgy igaz. Ettől még van aki nem szereti az orált, na bumm. Nem kötelező, mit kell ezen háborogni, ha neked fontos része a szexnek akkor nem jössz össze ilyen lánnyal/pasival és kész. Más majd helyetted igen.

Aki meg olyan dolgot "vállal be" amit nem akar, nem vágyik rá az szimplán hülye, a maga baja (s ássa vele mindkét fél a kapcsolatát).

2020. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Én imádom, ahogy a számban keményedik meg, ahogy sóhajtozik, ahogy elborul a tekintete, teljesen beindulok
2020. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22%
2 es azèrt mert 1 ilyen csodamiatt ràkènyszerül az ember fia, hogy ezt nem kapja meg, megfosszàtok ettől, de ti elvàrjàtok, anàl8s ok az màs, de 1 cumi..... alkalmatlanok vagytok az együttèlèsre, csodàlkoztok, ha pasitok fèlrekacsint!'
2020. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Ne aggódj, a pasim nem kacsint félre. 😉
2020. júl. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%
Aki nem szeret szopni,az nem várhatja el,hogy nyalják,ès fordítva is igaz.A 2-es önző.
2020. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem szeret adni,de elvárja,hogy kapjon az önző.
2020. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Aki tiszteletet vár az legyen tiszteletteljes.Szerintem nem várhat el olyasmit az ember a másiktól,amit ő sem tud nyújtani.Lehet èn vagyok túl reális.
2020. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A2 es egy önző liba. Remélem megcsalnak minél hamarabb
2020. aug. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!