Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvez el a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvez el a párom?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatról beszélünk, amiben egy hullámhosszon vagyunk.

Jókat beszélgetünk, sokat csókolózunk, többször bele is lendülünk a szexbe, de sose fejeződik be.

Vagy hamar lelankad neki szex közben, vagy izgalmi állapotban van, de be sem dugja, átkarol és azt mondja: "jó ez így".

Egyedül a legelső szerekezésünkkor élvezett el, akkor azt mondta, hogy így (azaz nem maszturbálva vagy oráltól) két és fél éve nem sikerült más nővel.

Kérdezem tőle hogy okozzak neki örömet, azt mondja neki az is öröm, hogy vele vagyok. De ez engem nagyon zavar, korábban nem tapasztaltam ilyen más férfivel.

Azt tudom, hogy sok gondja van, ami megviselheti lelkileg. De mit lehet tenni ilyenkor, hogyan oldhatnám fel? Egyáltalán meddig tarthat ez az állapot?



#orgazmus #élvezésprobléma
2020. júl. 31. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Jól látod mentális okok állnak a háttérben, amik valószínűleg eléggé mélyek. Elkezdett a bizalmába fogadni, de még nem áll készen arra, hogy teljesen feltárja. Ne sürgesd, ne erőltesd! Ha nem vagy képzett pszichoterapeuta (az emberek 99,99%-a nem az) akkor egyetlen dolgot tudsz tenni: türelem és támogatod, elfogadod.

Hogy kinél meddig tart az teljesen egyénfüggő, a mentális okok "mélységétől" függ. Van aki pár hónap múlva elkezd oldódni másnál akár egy év.

2020. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen egyetértek az egyes hozzászólóval.
2020. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Ne csinálj belőle problémát mert attól csak még feszültebb lesz szegény.


Egyébként én is kézzel szoktam a hasára befejezni, mert amúgy 1 óráig is simán bírom élvezés nélkül, csinálhatsz te bármit.😁

2020. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azzal nem lenne semmi baj, ha sokáig bírja, de pont ez az, hogy ő nem bírja. Ha órákig szexelnénk, az ellen nem lenne kifogásom. De mivel hamar lelankad neki vagy be sem teszi, én sem tudok elélvezni, csak az előjátéktól és hiányzik a "rendes" szex.
2020. júl. 31. 12:22
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Adj még neki időt..valamiért rágörcsölt a dologra..
2020. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

"Egyedül a legelső szerekezésünkkor élvezett el, akkor azt mondta, hogy így (azaz nem maszturbálva vagy oráltól) két és fél éve nem sikerült más nővel." Itt magyarázod meg az egészet! (Az elsö alkalom mindig különlegesen izgato, "friss hus" mint tudjuk!)

Olvasd el, hogy mit irtál, és ha nem érted még mindig, akkor kérdezz nyugodtan (akár priviben).

2020. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves? Azért ez, hogy ennyiben hagyja az egészet, sokáig nem fog működni.
2020. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Ez sok férfival előfordul, csak senki nem mer róla beszélni. Akármilyen teher nyomja az ember vállát, az ebben jön ki és az a baj, hogy ez végtelen körforgást eredményez, amiből nehéz kijönni. Miután egyszer megtörténik, már fél hogy utána is megfog, fél hogy megtudod és majd impotensnek tartod, meghal a szexuális életetek stb. és emiatt megint jön majd a baj. Ha csak nem egészségügyi okok állnak háttérben, de nem írtál róla, ha kövér, keveset mozog vérkeringés zavar is okozhat ilyet. Ha majd megoldódnak a lelki dolgok, ez is megfog.
2020. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, adj időt neki.. ebben igazuk van a többieknek. De gondolj magadra is. Azért mondom ezt, mert hosszú kapcsolat, évek, házasság is lehet ebből. Én is elfogadtam valakinek a szexuális nehézségeit, és ezzel magamat fosztottam meg, túl hosszú időre. Én ezt megbántam.
2020. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős? Egészsége milyen? Stressz vagy tapasztalatlanság, sok minden lehet.

Az elején oké, hogy időt ad a nő, de ha a másik belenyugszik ebbe és nem "segít" rajta sem, azt megette a fene. Nem csak az egyik fél számít, mindkettőnek kéne.

2020. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!