Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben (értsd hónapokban) egyre jobban túlfűtött vagyok szexuálisan. Van, hogy már az sem csökkent a vágyon (libidón) hogy önkielégítek. Ehhez hozzátartozóik hogy kb három éve nincs párkapcsolatom. Az első másfél évben viszont nem is vágytam szexuális tevékenységekre. Azóta egyre jobban, manapság már szinte állandóan. Ez miért lehet? Hogyan csökkenthető a vágy? Csak egyszerűen meg kellene élnem a vágyaimat?

2020. júl. 31. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom voltak kellemetlen szexuális élményeid valaki úgy csinálta veled ahogy nem kellett volna. Esetleg az agyadban összekapcsolódott a szex és azon ember akivel véget ért a kapcsolat (már ha nem épp békében váltatok el) Akkor kezdtél el szexuális tevékenységre vágyni amikor a rossz asszosziációk elhomályosultak vagy feldolgoztad a múltad.
2020. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, meg kéne élned a vágyaidat, hogy csillapodjanak.
2020. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 boribori159 válasza:
100%
Nekem azért nem segített az önkielégítés, amikor hosstabb ideig egyedül voltam, mert valójában nem orgazmusra vágytam, hanem inkább meghittségre, kellett a másik ember.
2020. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen meg kell élned a vágyaidat,

A maszti csak rövid ideig jó,

30F

2020. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!