Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az, amikor egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, amikor egy lány “fadarab” az ágyban?

Figyelt kérdés
Lány létemre el nem tudom képzelni...
2020. júl. 31. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Kb csak fekszik, és hagyja, hogy történjenek a dolgok.
2020. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasi csinál mindent a lány meg csak van mint a befőtt
2020. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát se csók, se orál a lány részéről? Át sem karolja a férfit, csak maga mellett van a keze, vagy mi? Ez azért elég hihetetlen.
2020. júl. 31. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából igen
2020. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
orál tuti nem, esetleg egy lagymatag csók-nem nyelves, és nem átkarolja, max. a hátára teszi a kezét
2020. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Csak a kötelezőt csinálja, kicsit veri-szopja a férfit, de pl. nem ingerelné az erogén zónáit.
2020. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát úgy, ahogy elképzelsz egy darab fát az ágyba hajítva. nem mozdul, nem csinál semmit, kb. mint 1 guminő.
2020. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Igyekszik teljesen passziv lenni. Mindent enged de semmit nem kezdeményez. NAGYON JO is tud lenni, én néha szeretem. Minden mozdulat csak az enyém és abbol kell kihoznom mindkettönk elélvezését. Szép feladat:-)))!
2020. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!