Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tökön rúgnak akkor azután...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tökön rúgnak akkor azután én képes lennék szexelni??

Figyelt kérdés
Mert egy csaj azt mondta nekem ha tökön rúghat akkor utánna szexelünk. Hol a csel? Átver nem? Még sose rúgtak tökön. Nem tudom valalljam e vagy ne.

2020. júl. 31. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Olyan fájdalmad lesz hogy még levegőt se fogsz tudni venni!
2020. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Elvileg tudnal, de 99%, hogy a csaj csak hulyenek nez. :D
2020. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha többször tesz, sokszor, akkor lehet probléma, ha 1*, vagy nem sűrűn, akkor nem.
2020. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért olyan érzékeny a here, hogy óvjad, mert baja lehet az ütéstől. Nem próbálnám ki, normális lánynak amúgy se jutna eszébe tökönrúgni, nekem gyanús, hogy ez is azért mondta, mert nem akar szexelni veled. Azt gondolta, csak nem vagy olyan hülye, hogy belemenj...
2020. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem engedd meg neki. Csillagokat fogsz látni, össze is fogsz görnyedni a fájdalomtól. Utána viszont dugsz egy jót.
2020. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

Az ilyen lányokat nagyítóval kell keresni, becsüld meg nagyon!

Általában egy se mer tökön rúgni, kevés kivételtől eltekintve.

Ha kívánod, hogy tökön rúgjon valaki, akkor előtte azért próbáld ki, hogy mennyire bírod, nehogy ott derüljön ki, hogy ez nem neked való.

Én szívesen vállalom, hogy felkészítelek a valódi tökön rúgásra, amit a lánytól fogsz kapni, hogy valóban élvezni tudd. :)

2020. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!