Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy végre normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy végre normálisan tudjak szexelni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és amint hozzá ér egy csaj a farkamhoz egyből elsülők és már lassan kezd elmenni kedvem tőle mert tudom hogy nagyon cink pillanat lesz belőle.

2020. júl. 31. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Fiukkal nem probalnad?😏irj privit
2020. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj masztizni szex előtt.
2020. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy párom mesélte hogy a fiúknál ezt ki kell gyakorolni, és egy idő után vissza fogod tudni tartani. Azt nem tudom hogyan, de elég kíváncsi vagyok erre az érzésre, néha nőként örülnék ha ilyen hamar eltudnék menni ugyanis ez nálunk általában pont fordítva van, nagyon meg kell dongozni azért hogy elmenjünk :D Vagy lehet csak nekem nem sikerül még elég jó szexpartnert találni :)
2020. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. menetben is max 5 percig bírom nagyon, masztizni is szoktam de nem sokat ér arról inkább leszokni próbálok.
2020. júl. 31. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as!

Lehet hogy neked nem sikerült még. Persze van aki lassabban ér a csúcsra. 100% ban nem tudlak "diagnosztizálni" így online.

(Nincs egészségügyi végzettségem ,mielőtt félreértenéd)

2020. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolhatod maszturbáció közben is hogy ne menj el. Próbálj a csúcs közelébe menni majd hagyd abba, és így tovább többször. Agyban dől el mikor élvezel, részegen ezért nehezebb elmenni (nekem pl volt hogy nem is sikerült). Gyakorold az önkontrolt, ne a gyors orgazmus legyen a célod!
2020. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Házadodj előbb meg.
2021. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!