Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28 év együtt töltött idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 év együtt töltött idő után egy nő még élvezheti a szexet a pasijával?A nő 50,a pasija 62. Mit gondoltok?(Főleg nők,ti mit gondoltok?)

Figyelt kérdés
(A nő úgy nyilatkozott egy ismerősnek,hogy már nem jó a pasival lenni,már nem olyan,mint az első x évben.Ez azt is jelentheti,hogy valószínű nem jó neki a szex sem?)
2020. aug. 1. 21:04
A kérdező szavazást indított:
28 év után már majdnem biztos,hogy nem élvezi a nő a szexet a pasijával
ha a nő panaszkodott a kapcsolatára,akkor tuti,hogy a szexet sem élvezi,pláne ennyi közös év után
biztos élvezi a szexet még a nő
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Általában ennyi idő után kihűl a kapcsolatban a szexuális vonzalom, de leggyakrabban nem a nőben, hanem a férfiban. Az ötvenes nők nagyon is kivánják a szexet, talán jobban, mint addig, de egy hatvanas férfi potenciája nem biztos, hogy elegendő. Ugyanakkor az összeszokottság segít.

A szavazásban az utolsó választ így kell érteni, hogy a pasijával? (Mert az nem ritka, hogy egy másik pasival élvezi.)

2020. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk ennyiből megmondani... nem attól függ hogy hány éve vannak együtt, hanem hogy mennyit tesznek a felek együttesen (mindegyik fél) a kapcsolatba, a tűz, a szenvedély fenntartásába. Van ahol 1 év alatt eltűnik a szenvedély, máshol meg egy életen át fennmarad.

Az viszont hogy a férjét kibeszéli a háta mögött... na az nem szép tőle. Ha már ezt teszi akkor valószínűleg tényleg nem élvezi vele olyan hű de nagyon.

2020. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen,az utolsó válaszban arra gondoltam,hogy a pasijával élvezi még biztos a szexet. (:
2020. aug. 1. 22:13
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
24 éve szeretem a férjem és bár még bőven 50 alatt vagyunk, nagyon élvezem a szexet vele. Mindketten elég nyíltak vagyunk ahhoz, hogy megmondjuk a másiknak ha valamit ki akarunk próbálni és ki is próbáljuk együtt. Kikötözés, elfenekelés, anál, squirt, kényszerorál, gaping, medical, bármi belefért eddig még normál határok között. A pisi-kaki, animal és hasonló dolgok pedig mindkettőnknél big no-no.
2020. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak gondolom te sehol nem mondod azt senkinek,hogy már nem olyan vele lenni,mint az első x évben,akkor jó volt.Vagy igen?:)
2020. aug. 2. 09:49
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem mondom, mert akkor is jó volt vele, de az évek múlásával teljesen összecsiszolódtunk minden téren. Nekünk is voltak nehéz időszakaink szexuális téren, pl. amikor ágyhoz kötött veszélyeztetett terhes voltam, vagy amikor az egyik fogamzásgátló lenullázta a libidómat hónapokra. Átlendültünk rajta közösen ezek csak átmeneti időszakok amik elmúlnak majd.

Ilyenkor azért szívesen megkérdezném a panaszkodót, hogy vajon ő mit tett azért, hogy jó maradjon a szexuális életük?

2020. aug. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na látod,de neki nem jó vele,azért panaszkodik. (:
2020. aug. 3. 11:50
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Ok, a kérdés továbbra is áll, mit tett a nő a panaszkodáson kívül, hogy jó MARADJON a szexuális életük? Mert ezek szerint jó volt az elején, de valami megváltozott. Speciel én nagyon nem szeretem a masik háta mögött panaszkodókat.
2020. aug. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

EZ meg szerintem nem lehet igaz hogy panaszkodik.

Mert pont nem neked fog panaszkodni.

Ha esetleg van egy barátja , szex társa annak lehet elmondja hogy milyen otthon , de nem egy kivűlállónak.

Ezt te csak bele gondolod vagy feltételezed és szeretnéd hogy így legyen vagy csak irígykedsz rá.

2020. aug. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát utolsó kommentelő tévedsz!:'D Igen is panaszkodott,de a szex szót valóban nem ejtette ki a száján.Hanem azt,amit írtam,hogy összességében nem jó már neki a pasival/a pasi mellett.Pont ezért tettem fel a kérdést okoska,hogy ezek alapján ki mit gondol.

Ja,és nehéz lenne elmondania a szexpartnerének,mert,hogy nem lépett félre.🙄🙄

2020. aug. 6. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!