Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétisesként ti mennyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisesként ti mennyre szeretitek a kövérebb lányokat akiknek nagy, vaskoksabb lábfeje van? Szerintetek ilyen lányokat mennyire egyszerű bevonni ebbe?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon izgatóak az ilyen lányok, kiváncsi lennék mindenki más tapasztalataira velük.

2020. aug. 2. 10:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Számomra gusztuatalan a csülök lábfej. A szép, kecses, ívelt bokát, formás lábujjakat, talpakat szeretem.
2020. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Én kövér vagyok, de a lábfejemen semmi háj nincs. 🤷‍♀️
2020. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Utolsó lány vagy fiú vagy? Mekkora cipőt hordasz? Nem is a haj miatt nagyobb a lábfej hanem a csontok szetterulnel a terhelés miatt
2020. aug. 2. 11:32
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok. 37-es cipőket hordok. Nincs szétterülve, mindig ekkora volt a szélessége.
2020. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Üzenet írónak itt válaszolok. Nem írtam, hogy a lábaim szépek, csak nem befolyásolja a súlyom. Valószínűleg genetikai dolog, a családomban egyetlen nőnek sincs kövér, széles lábfeje akárhány kiló.
2020. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
5%
Nagyon kövèr nők, sajna szagosabbak, àpolatlanabbak mindenhol, hacsak azèrt keresel ilyet, mert a legallja ffi kategótia vagy, akkor èrthető, de amúgy meg nem! Ne írj, ffi vagyok!
2020. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Nekem csak az átlagos, vékony nők tappancsai jönnének be, max. egy sportos testalkatúé.
2020. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Nekem elég husis lábfejem van, 39-es. Valóban picit szélesebb, de szerintem nincs szétterülve, bár nem vagyok kis darab...
2020. aug. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
13%
1 kövèr nőnek soha nincs àpolt làba! Mind hibàs, àpolatlan!
2020. aug. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

utolsó: ezzel vitatkoznék. Amúgy ez rngem nem azért érdekel, mert ne lenne más, hanem egy chubby és enyhe domina fétisem van. Nagyjából 85-90kg, amíg egy lány tetszhet, utána már nekem is sok (tehát a bbw már nem fér bele).

A kérdés is úgy fogalmazódott meg, hogy a balatonon láttam egy teltebb lányt flip-flopban szép arccal, a lábfeje pedig nagyon szexi széles, puha és ápolt volt.

2020. aug. 3. 09:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!