Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért megy el 2 perc alatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy el 2 perc alatt?

Figyelt kérdés

A partnerem egyszerűen nem bírja 5-10 percnél tovább, pedig már 1 éve összejárunk, azt hittem már elmúlik a kezdeti izgalom. De nem! Az első alkalommal egyáltalán nem volt ilyen probléma, állítása szerint az előző partnereivel sem,de én olyan vonzó vagyok szerinte, hogy nem bírja tovább .

Ferfiak, ez létezik, hogy csak 1(vagy néhány) nőnél egyszerűen végetek van? Vagy csak simán gyorstüzelő?



2020. aug. 2. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
simán gyorstüzelő
2020. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamuzik. Simán gyorstüzelő és ilyen is marad.
2020. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes a fiú, a hiúságodra alapozva téged tesz felelőssé, hogy a szépséged, "jó nőséged" miatt élvez el 2 perc alatt már egy éve. Sajnos ez nem ezen múlik, ő ilyen volt mással is.
2020. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Gyorstüzelő, de nem marad az, ha belátja és dolgozik rajta. Remélem, hogy sikerül, viszont az indoklás kamu. Esetleg használjatok extra safe óvszert, az tompítja a dolgokat.
2020. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Állítólag nagyon szűkek az adottságaim odalenn, de egy felnőtt férfinak szerintem is tudni kéne megálljt parancsolni magának... Köszönöm a válaszokat, mindenkit hasznosnak titulálta.
2020. aug. 5. 17:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Tituláltam*
2020. aug. 5. 17:44
 7/10 anonim ***** válasza:

De az lehet hogy annyira kíván pláne ha ritkán szeretkeztek.


De segíthetsz egy kicsit neki mikor kivered neki akkor kb. fél óráig ne élvezzen el így hosszabb időhöz szokik lassan.

2020. aug. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező ez nem egészen így működik hogy tudnia kell megálljt parancsolnia magának.nem vagyunk egyformák Én is hamar elmegyek és bármennyire szeretném sosem tudtam rajt változtatni.Most 45 vagyok.
2020. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönök a hasznos válaszokat, a probléma megoldódni látszik.
2020. aug. 30. 23:48
 10/10 anonim ***** válasza:
És hogyan?
2020. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!