Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha felelsz-vagy-merszből vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felelsz-vagy-merszből vagy fogadásból bekötik a szemedet, és kinyalnak egy vad bulin, kibírnád, hogy sohase tudd meg, hogy ki volt az?

Figyelt kérdés

Hasonló kérdés már volt pár napja, de én beletettem egy kis csavart.

Szóval:

Bekötik a szemedet, odahozzák a nyertest, végig élvezed a kényeztetést, és elvileg nem vehetnéd le a kendőt, amíg ott van. Kibírnád?


A csavar:

Annyira jól csinálja, hogy nem hiszed el. Ezért mégis tudni akarod ki az, letéped magadról a kendőt, és kiderül a buliból hogy valakinek a 40+ éves apja. :))))) Megbánnád? Megsértődnél?



2020. aug. 2. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha ügyesen nyal akkor nem érdekel a kora.Nem sértődnék meg
2020. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem bánnám meg, ha jól nyalt.
2020. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Én is jól nyalok, akkor mehetek abba a buliba? :)
2020. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Úgy rúgnám fejbe hogy azt se tudná hogy merről jött.

De porontyát is.

Egy korosztályos házibulin mi a f...t keres egy vén kéjenc.

2020. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
4 nem mondták hogy korosztályos buli XD
2020. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4.: Vegyük úgy, hogy fogadásból volt, aminek része hogy nem is tudhattad, ki az, csak a végén. Szóval ezzel együtt vállaltad :)
2020. aug. 2. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem gond, úgyis jobban vonzanak az idősebb pasik. Akkor jobban meglepődnék, ha egy fiatal srác lett volna.

Mondjuk a kornál jobban számít a külső. Ha ronda a pasi, lehet el is hánynám magam, de nagyon rosszul lennék az biztos.

Ha tudom hogy mindegyik pasi normál külsejű a buliban akkor belemegyek így vakon. Ha van egy is aki nekem nagyon visszataszító, biztos nem megyek bele

23N

2020. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha a pasi szeme is be van kötve.
2020. aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóljál ha tudsz ilyen házibulit :D mondjuk ilyesmi nem gyerekes felelsz vagy mersz bulikban szokott előfordulni, hanem swingerekben (láttam már olyat, hogy a pasi direkt bekötötte a nője szemét így az nem látta éppen ki dugja).

Egyébként meg aki ilyen buliba belemegy (ld. akik swingerekbe járnak) általában nem bánják meg - azért mennek ugyebár oda.

2020. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
10. Tudtam ilyen házibulit, igaz nem swingernek indult, meg azóta se így nevezik, csak bedurvultak közben a dolgok :D
2020. aug. 4. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!