Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire biztonságos gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos gumi nélkül szexelni?

Figyelt kérdés

Spermaölő krémet használnánk. Ki szeretnénk próbálni hogy milyen gumi nélkül, meg milyen amikor belé megy a sperma.

Nagyon kockázatos ezt egyszer kipróbálni?


2020. aug. 2. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Evekig hasznaltam, nem lettem terhes L
2020. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Eléggé. De ha ismeri a testét és figyeli a ciklusát, akkor ovuláció után a follikuláris szakaszban (mensi előtt egy-két hét) már nem termékeny, elhalt a petesejt. De ezt csak akkor ha ismeri jól a ciklusát, pl hőmérőzik, vagy a nyákot figyeli. Mondjuk menstruáció előtt 4-5 nappal szerintem meg lehet próbálni, ha rendszeres a ciklusa, és legalább egy hete véget ért a termékeny időszaka.


De jobb lenne pesszáriummal, méhszájsapkával, ha pár alkalommal szeretnétek kipróbálni. Ha hosszabb távon gondolkoztok, spirállal.

2020. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Mi a barátnőimmel csak gumi nélkül csináltuk, összesen 2 évig.

Az aktusok végén egyszer élvezhettem el, amikor ő már elment (vagy egyszerre), de sosem benne. Nyilván utána már nem rakhattam be újra, csak alapos pisilések és tisztálkodások után órákkal később.

Így nem volt semmi gond. Beleélvezni meg sem próbáltam, mert az ellen semmi sem véd.

Ha ti mindenképpen ezt akarjátok, akkor valószínű, hogy terhes leszel.

2020. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Termékenység meghatározása:

[link]


Olvassatok utána. Nem mindegy, mikor vagytok együtt.

2020. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen spermaölő krémek vannak?


Párommal mindig gumival védekezünk, de szeretném ha belém élvezne, viszont nem szedek gyógyszert.

2020. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Spermaölővel + megszakítással + figyelni a ciklusra: így nagyon pici az esélye a teherbe esésnek. De én a punciba élvezést így akkor sem engedném, azt csak úgy ha szedek fogamzásgátlót.
2020. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a tabletta/hüvelygyűrű nem opció:

[link]

Itt van hatékonysági mutató is. Különböző források eltérő értéket mutatnak, de érdemes kombinálni ezeket, ha lehet. Illetve nem ovuláció környékén együtt lenni.

2020. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A spermaölő krémek kúpok meg egyebek nem jók semmire, max a hüvelyflóra felborítására. Sosem hallottátok azt a kifejezést, hogy 'Pharmatex bébi'?:D nem véletlenül alakult ki, mert rengetegszer van rá példa, hogy így teherbe esnek.

Ha ez minden vágyatok, menzesz alatt vagy közvetlen utána kisebb a rizikó (persze spontán peteérés bármikor lehet). Menzesz előtt is, de azt ugye csak akkor tudja, ha mindig pontosan jön meg neki.

A beleélvezéssel nem nagyon rizikóznék, max tényleg menzesz alatt vagy esetleg 1 nappal utána. Így mi is szoktuk csinálni párommal. (Bár én amúgy is szinte meddő vagyok) Máskor biztos nem vállalnám be. Nektek sem ajánlom

2020. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi már több éve Pharmatex kúpot használunk és exemmel is így vedekeztünk semmi gond nem volt!
2020. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!