Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, mit gondoltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, mit gondoltok az olyan barátság extrákkal kapcsolatról, ahol szex helyett petting van?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Nem gondolnak semmi jót. Csak akkor mennek bele, ha eltekered a fejüket. Ekkor viszont ők ajánlják fel (tapasztalat, egy tapasztalt férfitól)


Másrészt legtöbb szűz csaj úgy van az orállal (azzal is ha nekik csinálják), hogy "fújj". Ezen kívül nem igazán akarják elhinni, hogy nem akarod bejátszani a farkadat.

2020. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én adnék egy ilyen lányt.
2020. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne de szerintem a pasi úgy is többet akarna és ha felizgatna lehet hogy Én is
2020. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sandrisbp ***** válasza:
56%
Mondjuk se szűz nem vagyok, se lány, de azért hadd jegyezzem meg, hogy bizony a petting is szex. Nem is beszélve az orálról.... Nem kéne gondolatban se Bill Clintont játszani, aki szerint az, amikor Monica Lewinsky leszopta a Fehér Házban, az nem is volt szex...
2021. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: Örülök, hogy átjött a kérdés lényege...
2021. febr. 24. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!