Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy csak így tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy csak így tud egy lány elélvezni?

Figyelt kérdés

A mostani barátnőm csak nyalással tud elélvezni, az ok., hogy egy lány csak csikló izgatással tud elélvezni, de az, hogy lehet, hogy kézi csikló izgatással, (még magának sem és akkor sem, ha én csinálom) nem tud elélvezni.

Létezik ilyen (ráadásul nyalással 2-3 perc alatt is elmegy olykor, de kézi izgatással nem megy neki)?


2020. aug. 3. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd a példa rá. Mi a kérdés?
2020. aug. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan párom, aki a szextől nem tudott elmenni. Bár én mindig próbáltam valami újat, és többször mondta, hogy már majdnem elélvezett. Nem álltam meg csak egyszer jött egy ilyen törés, és nem ment Neki. Próbáltam Vele erről sokat beszélni. Szerintem Neki a korai szexualitás lehetett az oka. 13 évesen kezdte anno, és egy partnere volt 6 éven át. Valószínűleg a korai kezdés meg 6 nem megfelelő év épp elég egy ilyenhez.
2020. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van, én barátnőm is csak kívül tud elmenni. Mondjuk ő kézzel, nyelvvel, bármivel.😁
2020. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Biztos el tudna menni máshogy is, csak úgy áll hozzá hogy ő biztos nem. Sok minden agyban dől el.
2020. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4

Ez az, hogy ő kézzel is és bármivel ingerled a csiklóját elmegy, de a barátnőm csak nyalással. Ezt tarom furcsának.

2020. aug. 3. 10:41
 7/14 A kérdező kommentje:

#5

Lehet egyébként tényleg agyban dől el, és így áll hozzá, mert fizikailag mind egynek kellene lenni, hogy nyelvel vagy kézzel ingerlem a csiklóját.

2020. aug. 3. 10:42
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem azért lenne jó, ha kézzel ingerelve is el tudna menni, mert kézzel dugás közben is tudnám ingerelni, és akkor mégis csak dugás közbe menne el, igazából ez lenne a célom, de egyszerűen, úgy beidegződött nála a nyalás, hogy nem tudom, hogy lehetne kézzel megoldani...
2020. aug. 3. 10:44
 9/14 A kérdező kommentje:

#3

Lehet, hogy itt is ilyen van a háttérben, mert az első szexélménye az volt, hogy állítólag nem nagyon akart szexelni, de az akkori partnere arra rábeszélte, hogy Ő leszopja, a srác meg kinyalja őt, és így sikerült neki elélvezni. A fizikai szüzességét később veszítette el, lehet, hogy ez a gond.

Kérdés, lehet e még neki nyelven kívül a csiklóján keresztül orgazmust okozni, jelenleg úgy tűnik nem.

2020. aug. 3. 10:49
 10/14 anonim ***** válasza:

A csajom 40. Ő is csak nyalással tud elélvezni és nem is mindegy milyen a technika. Be kell szívni a csikóját, vákuum alatt, szopogatva kell gyorsan nyalni.

Előttem sose volt orgazmusa.

Nagyon sok nő meg sem éli az orgazmust.

Szóval nem kell ezt erőltetni. A szex amúgy is egy játèk és nem lóverseny.

2020. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!